ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی شپینو
استخدام راننده پایه یک ، دو و سه

استخدام راننده پایه یک | استخدام راننده پایه دو | استخدام راننده پایه سهراننده یکی از شغل های پرطرفدار است که مزایا و معایب خود را دارد. بسیاری از افراد شغل راننده را به عنوان شغل دوم درنظر می گیرند. برای استخدام راننده پایه یک و دو و سه می توانید از طریق ثبت و درج آگهی استخدام راننده در سایت نیازمندیهای شپینو اقدام نمایید.

برای ثبت اگهی استخدام راننده کلیک کنید.

استخدام راننده پایه یک

رانندگی یکی از شغل هایی است که می توان با تمرین آموزش مهارت کسب کرد. پس از دریافت گواهینامه پایه یک که برای ماشین های سنگین از جمله تریلی و کمپرسی ها است پس از کسب مهارت می توان برای استخدام راننده پایه یک اقدام کرد.

گواهینامه پایه یک برای خودرو بیش از ۶ تن بار و حمل بیش از ۲۶ نفر است.

حتما بخوانید : ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

راننده که گواهینامه پایه یک دارد می تواند راننده تریلی ، کمپرسی ، جرثقیل و تمامی ماشین های سنگین باشد. البته این راننده ها بیشتر زمان خود را در سفر بین شهرها و در جاده ها هستند.

برای استخدام راننده پایه یک باید بررسی کرد که آیا راننده روحیات سازگار با رانندگی در جاده را دارد. آیا مهارت کافی در زمینه رانندگی با ماشین های سنگین را دارد. نکته بسیار مهم است.

برای استخدام راننده دارای گواهینامه پایه یک حتما نباید بررسی کنید که گواهینامه پایه دو و سه را نیز داشته باشد. هم خانم ها و هم آقایان می توانند برای راننده پایه یک استخدام شوند.

بیشتر بخوانید : استخدام بازاریاب تلفنی

استخدام راننده پایه دو

برای استخدام راننده پایه دو باید بررسی کنید که گواهینامه پایه دو دارد یا خیر. راننده پایه دو ماشین های نیمه سنگین از جمله ون ، اتوبوس ، مینی بوس و لیفتراک را می راند.

رانندگان که اتومبیل‌هایی که ظرفیت نهایی آن ۱۵ نفر و اتومبیل‌هایی که وزن حداکثر … آموزشی برانید، برای تمامی ماشین‌های دولتی مانند آتش نشانی و آمبولانس و ماشین‌های باربر و… می باشد.

بیشتر بخوانید :استخدام بازاریاب اینترنتی

استخدام راننده پایه سه

برای استخدام باید بررسی کنید که گواهینامه پایه سه دارد. گواهینامه پایه سه برای تمامی خودروههای سواری اعم از خودروهای سراسر شهر که برای حمل و نقل استفاده می شود است.

بیشتر برای جابجایی مسافران یا مسافرکشی استفاده می شوند. در آژانس ها ، اپلیکیشن های درخواست خودرو بیشتر نیاز به  راننده پایه سه دارند.

همچنین برخی نیز برای راننده شخصی ثبت آگهی را درج می کنند.

 

 برای دریافت گواهینامه رانندگی پایه سه باید شرایطی از جمله سن 18 سال تمام گواهی سلامت جسمی و روحی و روانی . طی دوره آموزش نظری و عملی قبولی در آزمون آیین نامه و عملی شهری وسایل نقلیه مربوطه حداکثر مجموع وزن وظرفیت بار 3/5 تن . یا حمل حداکثر 9 نفرسرنشین با راننده بجز وسایل نقلیه خدمات عمومی را داشته باشد.

شما می توانید به راحتی و فقط با یک شماره تلفن در شپینو عضو شوید و ثبت نام کنید، سپس آگهی استخدام را ثبت کنید تا بهترین نیرو با استعداد و مهارت موردنیاز استخدام کنید.

بیشتر بخوانید :آگهی استخدام | اگهی استخدام

برای ثبت اگهی استخدام بیشتر بدانید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

در دوران کرونا بسیاری از مشاغل به صورت دورکاری مخصوصا در شرکت های دولتی انجام می شود. هر شرکتی در ایام کرونا باید استراتژی خاص خود را بچیند تا به کسب و کار آسیبی وارد نشود. حتما استراتژی های بازاریابی و تبلیغات در دوران کرونا را بخوانید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *