ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی شپینو
استخدام منشی شرکت و مطب در تبریز

استخدام منشی شرکت و منشی مطب در تبریز

برای استخدام منشی مطب یا منشی شرکت و مسئول یا کارمند دفتری در تبریز می توانید در سایت ثبت آگهی استخدام شپینو ثبت نام کنید. اگر به دنبال یافتن فرصت های شغلی منشی دفتر یا مطب هستید به قسمت آگهی های استخدام بروید.

 

منشی یا مسئول و کارمند دفتری به شخصی گفته می شود که به وسیله سازمان یا شرکت یا پزشک استخدام می شود. وظایفی مانند تنظیم برنامه روزانه مسئول ، توانایی تنظیم جلسه‌ها ، نامه نگاری ، تنظیم انواع گزارش‌ها از فعالیت‌های مختلف ، کار با کامپیوتر و اینترنت و تایپ متون فارسی و انگلیسی دارد.

برای ثبت آگهی استخدام منشی مطب یا شرکت و مسئول دفتر در تبریز در سایت شپینو کلیک کنید.

البته در بعضی شرکت ها نیز ممکن است علاوه بر این وظایف ، وظیفه مدیریت امور داخلی شرکت، هماهنگی داخلی کارکنان و پاسخ به مراجعین تلفنی و حضوری نیز داشته باشد.

استخدام منشی مطب یا منشی شرکت و مسئول یا کارمند دفتری در اصفهان

در تمام دنیا اکثرا خانم ها به دلیل توانایی و دقت به جزئیات کار منشی گری و کارهای اداری را بهتر انجام می دهند. بنابراین اکثرا در استخدام منشی مطب یا منشی شرکت و مسئول یا کارمند دفتری در تبریز به خانم نیازمند هستتند.

استخدام منشی مطب یا منشی شرکت و مسئول یا کارمند دفتری در شیراز

اگر شما پزشک ، کارفرما و یا مدیر سازمان هستید و در جستجوی استخدام منشی مطب یا منشی شرکت و مسئول یا کارمند دفتری در تبریز هستید می توانید در سایت شپینو ثبت آگهی استخدام درج کنید.

درج آگهی استخدام و کار در سایت نیازمندیهای شپینو برای تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها رایگان است. شرکت‌ها پس از ثبت آگهی استخدام می‌توانند رزومه کارجویان را دریافت و مشاهده نمایند.

حتما بخوانید :  وظایف منشی

اگر کارجو هستید و دنبال یافتن فرصت های شغلی مناسب در شهر یا استان خود می باشید می توانید در نوار جستجوی سایت شپینو عنوان شغلی و شهر را درج کنید تا فرصت ها شغلی به شما نمایش داده شود.

حتما بخوانید : استخدام منشی املاک

قبل از ثبت آگهی استخدام در تبریز بهتر است با وظایف منشی شرکت یا مطب آشنایی داشته باشید سپس با توجه به رزومه فرد کارجو درخواست مصاحبه کنید.

استخدام منشی باشگاه

وظایف منشی شرکت یا مطب در تبریز

  • تنظیم و ثبت وقت برای قرار ملاقات و جلسات مدیران شرکت
  • ثبت نوبت برای بیماران در روزهای کاری پزشک در مطب
  • نگهداری مستندات و پیام ها و پرونده های کاغذی و الکترونیکی
  • پاسخگویی به تلفن ها
  • دریافت و رسیدگی به ایمیل های رسیده به حساب ایمیل عمومی شرکت
  • پاسخگویی به نامه ها و ایمیل های ارجاع شده از سوی مدیریت و سایر کارکنان شرکت
  • کار با برنامه های کامپیوتری مانند Excel، Word، Access و سایر برنامه های نرم افزاری دفتری
  • کار با ماشین فکس، سیستم های تلفن و ویدئو کنفرانس و سایر تجهیزات اداری
  • تایپ نامه و تصحیح اشتباهات لغوی و گرامری آنها
  • وظایف عمومی و دفتری متناسب با نیازهای هر شرکت و مطب

ثبت و درج آگهی استخدام در تبریز

با توجه به این وظایف مهارت های موردنیاز منشی را لیست کنید تا به صورت دقیقتری به استخدام منشی شرکت یا مطب در تبریز بپردازید.

با پلتفرم آنلاین سایت ثبت آگهی استخدام شپینو می توانید به راحتی و بدون دردسر نیروی کار موردنظر و کاری با ویژگی های شخصیتی مناسب را بیابید.

حتما بخوانید : منشی دفتر وکالت

از ویژگی های شخصیتی منشی ظرکت یامطب می توان به رازداری و توجه دقیق به جزئیات اشاره کرد. این موارد از مشخصه های مهمی است که باید حتما در منشی مشاهده کنید.

ثبت و درج آگهی در تبریز

در دوران کرونا بسیاری از مشاغل به صورت دورکاری مخصوصا در شرکت های دولتی انجام می شود. بدین صورت که منشی در خانه به هماهنگی و انجام کارها می پردازد.

استخدام منشی مطب یا منشی شرکت و مسئول یا کارمند دفتری در مشهد

هر شرکتی در ایام کرونا باید استراتژی خاص خود را بچیند تا به کسب و کار آسیبی وارد نشود. حتما استراتژی های بازاریابی و تبلیغات در دوران کرونا را بخوانید.

پس از ثبت و درج آگهی استخدام در سایت شپینو ، کارجویان رزومه خود را برای شما ارسال می کنند. می توانید با مطالعه رزومه با آن ها تماس گرفته و درخواست مصاحبه به صورت حضوری یا آنلاین که در دوران کرونا رایج شده است ، انجام دهید.

 

اگر در هر زمینه شغلی نیاز به استخدام فرد متخصص و نیروی کار حرفه ای دارید می توانید در سایت ثبت آگهی شپینو اقدام کنید و در شپینو ثبت نام کنید.

در سایت ثبت آگهی شپینو می توانید ثبت آگهی فروش ملک ، ثبت آگهی فروش خودرو ، موتور سیکلت ، ثبت آگهی خرید و فروش لوازم خانگی و شخصی دست دوم کارکرده ، ثبت آگهی خدمات و ثبت آگهی استخدام در ایران انجام دهید.

حتما بخوانید : تبلیغات اینترنتی و آنلاین چیست؟ 

در هر کجای ایران نیاز به فرد متخصص و نیروی کار مجرب هستید در تهران ، کرج ، تبریز ، تبریز ، تبریز و… ثبت آگهی استخدام منشی شرکت و مطب را انجام دهید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *