ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی شپینو
تبلیغات اینترنتی و آنلاین

تبلیغات اینترنتی چیست؟

امروزه تبلیغات اینترنتی و آنلاین یکی از راه های موثر در بازاریابی برای برند و کسب و کارها و فروش محسوب می شود.

اگر شما وبسایت یا شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیسبوک ، تلگرام و… دقت کنید تبلیغات زیادی را می بینید که صاحبان آن ها از آن طریق ، کسب درامد می کنند.

این تبلیغات چون در دنیای اینترنت هستند و به صورت سنتی و واقعی انجام میشوند، تبلیغات اینترنتی نامیده می شوند.

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید

تقریبا تمامی بازاریابان و افراد دارای کسب و کار ، تبلیغات اینترنتی و آنلاین را در استراتژی بازاریابی خود گنجانده اند.

تبلیغات سنتی چیست؟

تا چندین سال گذشته بازاریابان برای استراتژی بازاریابی برندها ، از تبلیغات سنتی مانند تبلیغ در تلویزیون ، بیلبوردها و روزنامه ها و… استفاده می کردند.

امروزه دیگر تبلیغات سنتی جایگاه کمرنگ تری نسبت به تبلیغات اینترنتی پیدا کرده است و اکثرا به آن روی آورده اند.

حتما بخوانید : ثبت اگهی در کرج | نیازمندیهای رایگان کرج | ثبت اگهی در البرز | اگهی استخدام در کرج 

تبلیغات اینترنتی و آنلاین مانند تبلیغات بنری ، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات ایمیلی و … هستند که باعث رقابتی تر شدن تبلیغات آنلاین شده است.

انتخاب راه‌حل های مناسب برای تبلیغ برند و اختصاص بودجه مناسب به هر کدام، میزان بازگشت سرمایه (ROI) تا حد امکان افزایش می دهد.

مزایای تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی

با اینکه اکثر بودجه بازاریابی برندهای مختلف صرف تبلیغات سنتی می شود اما استفاده از بازاریابی آنلاین و تبلیغات اینترنتی در حال گسترش است و در طی چند سال آینده بودجه بازاریابی به تبلیغات اینترنتی و آنلاین اختصاص خواهد یافت.

اثر تبلیغات در جذب مشتری : تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

تبلیغات اینترنتی در برابر تبلیغات سنتی مزایایی دارد که به شرح زیر می باشد:

مخاطبین هدف بیشتر و گسترده تر

معمولا افراد در هر مکان و زمانی دسترسی به دستگاه دیجیتال مانند موبایل یا تبلت یا لپتاپ یا کامیپوتر شخصی و… دارند.

با بازاریابی آنلاین و اینترنتی می توان تبلیغات را برای تعداد زیادی از مخاطبین و مکان های مختلف در سراسر جهان ارائه داد.

اما در تبلیغات سنتی مانند تبلیغ در بیلبورد فقط افرادی که از محل نصب بیلبورد عبور و مرور می کنند آن را مشاهده می کنند و مخاطب قرار میگیرند.

اختصاص وقت و توجه بیشتر کاربران آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به اینترنت اکثر کاربران و گذراندن وقت در فضای مجازی افراد بیشتر وقت خود را با گوشی موبایل و تبلت می گذرانند که اگر تبلیغاتی در این دستگاه ها در خصوص برندی ببینند توجه آن ها را به سوی خود جلب میکند.

چگونه آگهی املاک ثبت کنیم : ثبت آگهی املاک

به عنوان مثال طبق تحقیقات انجام شده در گوگل میزان بازدید تبلیغات اینترنتی در موبایل و محیط یوتیوب بیشتر از تبلیغ در تلویزیون می باشد.

تعامل مستقیم با مخاطبان آنلاین

در تبلیغات اینترنتی می توان با مخاطبان به صورت مستقیم تعامل داشت. از طریق صفحه فرود خاص و نکاتی در زمینه محصولی که قصد فروش آن را دارید یا از طریق فرم مشتری را به تکمیل فرم و اطلاعات دعوت کنید و با کاربر تعامل مستقیم داشته باشید تا آنگونه که می خواهید مشتری رفتار کند.

اما در تبلیغات سنتی امکان این تعامل مستقیم وجود ندارد.

نکات مهم در فروش خودرو و ماشین دست دوم : در فروش خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟

تبلیغات اینترنتی هدفمند

هوشمند شدن تکنولوژی در صنعت تبلیغات اینترنتی و آنلاین تاثیر گذاشته است و بسیاری از شبکه های تبلیغاتی آنلاین با استفاده از روش های مبتنی بر هوش مصنوعی، می توان رفتار مخاطبان تبلیغات را شناسایی کرد و تبلیغات را در بهترین زمان و مکان، به مخاطبان نمایش داد تا تبلیغات، تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. از این رو، مخاطبان تبلیغات با احتمال بیشتری به مشتریان واقعی و وفادار تبدیل خواهند شد.

حتما بخوانید : ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

قابلیت پیگیری کاربران و آمار بازدید

کمپین های تبلیغات اینترنتی و آنلاین را می توان با استفاده از ابزارهای وبمستر و آنالیتیکس بررسی ودنبال کرد و مورد ارزیابی قرار داد.

در تبلیغات اینترنتی و آنلاین می توان عملکرد کمپین ها را بررسی کرد که تا چه حد خوب بوده و آیا نیاز است که کمپین را ادامه داد و تاثیر مثبت داشته یا خیر.

این امکان در تبلیغات سنتی وجود ندارد و شما در تبلیغات سنتی نمی توانید ارزیابی و بررسی کنید که تا چه حد خوب عمل کرده است و تا چه حد توانسته برای شما مشتری واقعی جذب کند. در تبلیغات اینترنتی با تعریف چندین معیار عملکرد کلیدی (KPI) برای هر کدام از کمپین هایتان دریابید که کدام یک بهتر عمل کرده و شما را به اهداف تبلیغاتی خود رسانده است.

درباره فروش ماشین آلات صنعتی و خط تولید بخوانید : فروش ماشین آلات صنعتی و نکات آن

هزینه مناسب تبلیغات اینترنتی

قیمت و هزینه تبلیغات اینترنتی و آنلاین نسبت به تبلیغات سنتی مناسب تر است. با اختصاص بودجه کمتر می توان نسبت به تبلیغات آنلاین اقدام کرد. نمودار زیر میانگین هزینه اختصاص داده شده به تبلیغات آنلاین را با هزینه اختصاص داده شده به تبلیغات سنتی مقایسه کرده است.

خرید خانه در تهران و نکاتی که باید رعایت کنید : خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

تبلیغات اینترنتی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

اگر می خواهید لوازم منزل و خانه خود را بفروشید حتما بخوانید : فروش لوازم خانه و نکات مهم آن

انواع تبلیغات اینترنتی

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری اولین و ساده ترین نوع تبلیغات آنلاین است. در تبلیغات بنری ، بنر تمام صفحه یا در سایزهای کوچکتر به مخاطبان نمایش داده می شود. می توان با ابزارهای طراحی و گرافیکی بنر را در سایزهای مختلف طراحی کرد. می توان بر روی بنرها یک لینک یا دکمه قرار داد و مخاطبان را تشویق کرد تا بر روی آن دکمه کلیک کرده و آن فعالیت خاص را که شما می خواهید مانند تکمیل اطلاعات و یا ثبت نام در سایت و… کاربران انجام دهند.

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدیویی ، نوع دیگری از تبلیغات اینترنتی است که شما از طریق یک ویدئوی چند ثانیه‌ای و کوتاه ، محصول و یا سرویس قایل ارائه خود را به مخاطبان معرفی کنید. می توان در انتهای ویدئوی خود یک بنر یا دکمه قرار دهید و مخاطبان خود را تشویق به کلیک بر روی دکمه کنید تا مخاطب را به سوی خود جذب کنید.

نکات خرید خانه نوساز : خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

رسانه و شبکه های اجتماعی یکی از پرمخاطب ترین رسانه های دیجیتال است که افراد داری کسب و کار و بازاریابان می توانند برند و سرویس و خدمات خود را برای تعداد زیادی از مخاطبان تبلیغ کنند.

در بازاریابی رسانه های اجتماعی شما می توانید مخاطبان خود را به صورت هدفمند انتخاب کنید. مثلاً برای تبلیغات در فیس بوک می توانید سن، علایق، منطقه جغرافیایی، مدرک تحصیلی مخاطبان خود را تعیین کنید و تبلیغ خود را تنها به گروه خاصی از کاربران فیس بوک که برای برند شما مفید و هدف هستند، نمایش دهید.

تبلیغات ایمیلی

ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی از راه های پرطرفدار تبلیغات اینترنتی و آنلاین است که شما به کمک آن می توانید از طریق ارسال ایمیل به صورت هدفمند به مخاطبان هدف، آنها را به استفاده از محصول و یا سرویس خود و خرید محصول و وفاداری به برند تشویق کنید.

شما می توانید با استفاده از سایت شپینو و ثبت نام و ورود در آن ، کسب و کار و برند خود را به مخاطبان و کاربران فضای مجازی معرفی کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

ما برای پاسخ گویی به سفارش شما در اسرع وقت اقدام خواهیم کرد. ما برآنیم تا نازلترین قیمت و حداکثر قیمت را در اختیار شما قرار دهیم

و افتخار ما این است که کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر را به ارمغان بیاوریم. فروش به شما افتخار ماست.

برای خرید و فروش انوع گوشی موبایل و لپ تاپ در مدل ها و برندهای مختلف می توانید در سایت شپینو ثبت نام کنید. اگر قصد فروش گوشی موبایل و لپ تاپ و لوازم جانبی دارید در سایت شپینو ثبت آگهی انجام دهید تا بتوانید سریعتر لوازم خود را بفروشید. 

اگر قصد خرید گوشی موبایل و لپ تاپ و لوازم دست دوم و نو را دارید در سایت شپینو جستجو کنید تا آگهی فروشندگان را مشاهده کنید. 

 

تبلیغات اینترنتی تبلیغات اینترنتی

به طور کلی هر کسب و کاری در اینترنت وجود دارد .

کسب و کارهای کوچک و بزرگی در اینترنت می باشند.

هدف کسب و کارها از حضور در اینترنت فقط یک چیز می باشد:

در حالی که کمترین میزان سرمایه گذاری را انجام می دهند به بیشترین تعداد افراد برسند و دریافت بیشترین میزان سود ممکن

تبلیغات اینترنتی یک روش بسیار کارآمد برای دستیابی به همه اینها  است در حالی که همه مشتریان بالقوه شما را از کسب و کار شما می شناسند و به آن علاقه مند هستند.

برخلاف تبلیغات سنتی ، تبلیغات اینترنتی به طور فزاینده ای برای هر مشاغل قابل دسترسی است و شما را قادر می سازد تا به سرعت ، به راحتی ، کارآمد و مقرون به صرفه  به هدف خود برسید. به همین دلیل است که با حضور آنلاین  درامد بیشتری کسب می کنید.

 حضور در شبکه های اجتماعی ضروری است و داشتن یک استراتژی بازاریابی آنلاین ضروری است. واقعیت این است که تبلیغات اینترنتی نیز ضروری است.

 

بزرگترین مزیت تبلیغات در اینترنت چیست؟

تصور کنید که در یکی از بهترین خیابان های جهان ویترین فروشگاهی جذاب دارید که در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال باز است.

این چیزی است که کم و بیش اتفاق می افتد وقتی که شما در تبلیغات اینترنتی سرمایه گذاری می کنید:

شما به طور خودکار برای هزاران نفر قابل مشاهده می شوید که تمام زندگی خود را به دنبال شما می گشته اند و حتی نمی دانسته اند که شما موجودیت دارید!

علاوه بر این ،  تبلیغات آنلاین هم برای مشاغل بزرگ و هم برای کسب و کارهای کوچک بسیار مهم است ،

زیرا با فقط چند دلار شما می توانید دید بهتری داشته باشید ، که مطمئناً به افزایش بازدید به وب سایت شما و افزایش درآمد شما تبدیل می شود.

فروش آنلاین. به طور خلاصه ، یک کمپین تبلیغاتی اینترنتی پولی که به خوبی طراحی و اجرا شده است ، می تواند موفقیت شما را چندین برابر کند.

اما این چیزی است که بیشتر و بیشتر مردم از آن آگاه می شوند.

شاید به همین دلیل است که تبلیغات آنلاین سالانه میلیون و میلیون دلار در سراسر جهان جابجا می کند.

در واقع ، در کنار بازاریابی محتوا و بازاریابی ویدیویی ، تبلیغات آنلاین یکی از بزرگترین  موارد در حال رشد در اینترنت است.

 

تبلیغات در موتورهای جستجو

یکی از متداول ترین روشهای تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی موتور جستجو (SEM) است

و البته گوگل بر همه آنها برتری دارد.

در واقع ، غول بزرگ فناوری از روشی استفاده می کند  شما می توانید تبلیغات خود را با  Google AdWords انجام دهید.

مزیت اصلی این نوع تبلیغات این است که آنها می توانند موقعیت وب سایت شما را از طریق تبلیغات پولی بهبود دهند.

از این طریق ، برای مثال با استفاده از تکنیک های SEM ، می توانید محصولات ، خدمات یا محتوای خود را از طریق سرویس تبلیغات Google یا سایر موارد تبلیغ کنید.

کاربران به راحتی شما را پیدا می کنند ،

زیرا تبلیغات شما در نتایج جستجوی مربوط به کاربر نمایش داده می شود.

این نوع تبلیغات معمولاً با پرداخت هر کلیک (PPC) انجام می شود.

به این معنی که شما فقط هزینه هر کلیک روی تبلیغات خود را پرداخت می کنید ،

و اگرچه روش های دیگری نیز وجود دارد ، اما همچنان بیشترین استفاده را می کند.

بسیار شخصی است و شما حداکثر کلیک هایی را که می خواهید برای یک کلمه خاص پرداخت کنید انتخاب می کنید.

به عنوان مثال ، فرض کنید می خواهید ماه آینده هتلی در جزایر فیجی رزرو کنید

و در Google جستجو کنید: “بهترین هتل ها در جزایر فیجی”.

تبلیغات اینترنتی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ،

در نتایج جستجوی بالا تبلیغات وجود دارد و برای موارد پایین نتایج ارگانیکی است

که از طریق تکنیک های SEO قرار گرفته اند.

نتایج اخیر با قرار دادن در رتبه بندی اول به شما نشان می دهد

که تجارت شما قابل مشاهده است:

تبلیغات اینترنتی گوگل در مورد استفاده از آنها ، تبلیغات موتور جستجو بیشتر توسط تبلیغاتی استفاده می شود که هدف اصلی آن دریافت ترافیک وب  است ،

زیرا با این نوع تبلیغات به کاربران در جستجوی محصولات خود می رسید.

علاوه بر این ، این یکی از ساده ترین و کارآمدترین تکنیک های تبلیغاتی است.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

نباید از قدرتی که شبکه های اجتماعی در کمک به شما برای دستیابی به یک تجارت موفق دارند ، غافل شوید.

و نه تنها در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما موثر است بلکه تبلیغات در شبکه های اجتماعی به لطف اثربخشی خود به طور فزاینده ای طرفداران بیشتری پیدا می کند.

در حقیقت ، اکثر شبکه های اجتماعی امکان ایجاد تبلیغات را در سیستم عامل خود فراهم می کنند ، خواه تبلیغ تبلیغات پیام و محتوا باشد یا ایجاد تبلیغات خاص.

Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Instagram و YouTube فقط برخی از آنها هستند.

بعلاوه ، آنها به شما اجازه می دهند تا هدف عمومی خود را تقسیم بندی کنید و با این کار می توانید به گروهی از افراد که می خواهید دسترسی پیدا کنید ،

انتخاب کنید. نه تنها با این کار ، بلکه با پیام های تبلیغاتی خواهید توانست به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید ،

در جایگاه بالاتری قرار بگیرید و گزینه های بیشتری برای دستیابی به نتایج موفق داشته باشید. اگر می خواهید حضور خود را در شبکه های اجتماعی به حداکثر برسانید ،

شناخته شدن و هدایت بازدید به سمت پروفایل های اجتماعی و وب سایت خود گزینه خوبی برای شماست.

تبلیغات اینترنتی

بنرها

بنرها احتمالاً شناخته شده ترین شکل تبلیغات آنلاین هستند

و بیشتر این به این دلیل است که آنها اولین تبلیغاتی بودند که در اینترنت ظاهر شدند.

آنها شامل قرار دادن استراتژیک تبلیغات با قالب ها ، اندازه ها و طرح های مختلف در یک صفحه وب هستند.

کاربرانی که روی تبلیغات کلیک می کنند به سایتی که انتخاب می کنید منتقل می شوند.

اگرچه مسئله این است که امروزه ما آنقدر از تبلیغات اشباع شده ایم که به سختی به آنها توجه می کنیم ،

بنابراین ، اگر می خواهید تبلیغات اینترنتی کنید ابتدا باید گزینه های دیگر مانند Google AdWords یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی را در نظر بگیرید.

تراکت پخش کن

تراکت پخش کن

ثبت آگهی تراکت پخش کن در سایت  شپینو اگر بخواهیم مشاغل را در یک تقسیم ‌بندی کلی به دو دسته تقسیم کنیم، می توان اینگونه بیان کرد …

بیشتر بخوانید →
خرید اسب

خرید اسب | فروش اسب

اگهی های فروش حیوانات مزرعه ثبت اگهی   برای خرید اسب و فروش اسب و برای اطلاع از قیمت کره اسب  وارد شپینو  شوید. خرید …

بیشتر بخوانید →
خرید گوسفند

خرید گوسفند | فروش گوسفند

ثبت اگهی اگهی های فروش حیوانات مزرعه برای خرید گوسفند و فروش گوسفند و برای اطلاع از قیمت گوسفند وارد شپینو  شوید. خرید گوسفند زنده …

بیشتر بخوانید →
خرید سگ هاسکی

خرید سگ هاسکی | فروش سگ هاسکی

ثبت اگهی اگهی های فروش سگ برای اطلاع از آگهی های خرید سگ هاسکی و فروش سگ هاسکی و همچنین اطلاع از قیمت سگ هاسکی …

بیشتر بخوانید →
پخش آب معدنی

پخش آب معدنی | نمایندگی آب معدنی

ثبت اگهی پخش اب معدنی و نمایندگی آب معدنی هستید به راحتی آگهی خود را در شپینو درج نمایید. آب معدنی‌های طبیعی که از زمین …

بیشتر بخوانید →
فروش عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی

ثبت اگهی فروش عسل طبیعی بعد از همه گیری کرونا بسیار زیاد شده است چون برای کرونا دارویی وجود ندارد . تنها راه درمان کرونا …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان | ثبت اگهی رایگان

ثبت اگهی ثبت آگهی رایگان به  راحتی در شپینو امکان پذیر است. ثبت آگهی رایگان در اینترنت چگونه است؟ ثبت آگهی رایگان در اینترنت به …

بیشتر بخوانید →
سایت آگهی رایگان

سایت آگهی رایگان | سایت اگهی رایگان

شپینو به عنوان سایت اگهی رایگان همواره در تلاش است تا خدماتی بی نظیر را برای شما همراهان گرامی فراهم آورد. چیستی سایت‌ آگهی رایگان …

بیشتر بخوانید →
ثبت تبلیغات

ثبت تبلیغات

ثبت اگهی  شپینو  سایتی برای ثبت تبلیغات یکی از اساس مهم هر شغل و هر کسب و کاری تبلیغات است. برای رسیدن به نتیجه خوب …

بیشتر بخوانید →
سایت تبلیغات رایگان

سایت تبلیغات رایگان | سایت تبلیغات رایگان در اینترنت

ثبت اگهی  شپینو به عنوان سایت تبلیغات رایگان  و سایت تبلیغات رایگان در اینترنت بسیار رایج است که برای شما سوال هایی در خصوص چگونگی …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در اینترنت

ثبت اگهی تبلیغات در اینترنت از جمله آگهی های موجود در سایت شپینو می باشد. تعریف تبلیغات در اینترنت تبلیغات در اینترنت ، به نوعی از معرفی و …

بیشتر بخوانید →
درج آگهی

درج آگهی | درج اگهی

ثبت اگهی درج آگهی از معمول ترین روش های رسیدن به نیازمندی هاست ، اگر بدانیم بهترین روش درج اگهی کدام است یقیننا سریع ترین …

بیشتر بخوانید →
ثبت و درج آگهی و تبلیغات رایگان مشاغل

ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مشاغل

ثبت اگهی در اینترنت سایت های زیادی برای ثبت رایگان آگهی و تبلیغات وجود دارند. کاربران برای معرفی محصولات و خدمات خود و تبلیغات رایگان …

بیشتر بخوانید →
استراتژی بازاریابی در کرونا

استراتژی های بازاریابی در دوران کرونا

ثبت اگهی ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده است. هم تاثیر منفی داشته است هم مثبت. بسیاری از کسب …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج

تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج

ثبت اگهی تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج شپینو یک سایت تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج است. ما با داشتن سایتی قابل اطمینان و پربازدید در …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در تبریز

تبلیغات اینترنتی رایگان در تبریز

تبلیغات اینترنتی رایگان در تبریز در سایت شپینو در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در مشهد

تبلیغات اینترنتی رایگان در مشهد

ثبت اگهی برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در مشهد ابتدا در سایت شپینو در صفحه عضویت شپینو ، …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در شیراز

تبلیغات اینترنتی رایگان در شیراز

ثبت اگهی برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در شیراز ابتدا در سایت شپینو در صفحه عضویت شپینو ، …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران

تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران

ثبت اگهی برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران ابتدا در سایت شپینو در صفحه عضویت شپینو ، …

بیشتر بخوانید →

تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

تبلیغات در جذب مشتری چیست؟آیا تا به حال فکر کرده اید ، تبلیغات چگونه می تواند به یک تجارت کمک کند؟ به طور خلاصه ، …

بیشتر بخوانید →
کار در منزل

کار در منزل و کسب درآمد از طریق مشاغل خانگی در شپینو

کار در منزل و کسب درآمد از طریق مشاغل خانگی در شپینو: این روزها کار در منزل یکی از کم دردسرترین مشاغل دنیاست. مشاغل خانگی …

بیشتر بخوانید →
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *