ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی شپینو

تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

تبلیغات در جذب مشتری چیست؟آیا تا به حال فکر کرده اید ، تبلیغات چگونه می تواند به یک تجارت کمک کند؟ به طور خلاصه ، به رشد کسب و کار شما کمک می کند.

مزایای تبلیغ باری شرکت های کوچک:

 • جذب مشتری جدید و کمک به شما در فروش محصولات

 • خدمات بیشتر به مشتریان فعلی

با کمک به افزایش اندازه سفارش ، می تواند سودآوری را نیز افزایش دهد.اما تبلیغات فقط یک راه برای جذب مشتری است در این مقاله با راه های مختلف جذب مشتری آشنا خواهید شد.

حتما بخوانید : ثبت اگهی در کرج | نیازمندیهای رایگان کرج | ثبت اگهی در البرز | اگهی استخدام در کرج 

تبلیغات چه کاری انجام می دهد؟

تبلیغات در صورت لزوم به تغییر برداشت قدیمی یا منفی از تجارت شما کمک می کند. تبلیغات همچنین می تواند باعث افزایش دید در صنعت شما شود ، به شما کمک می کند شرکایی را جذب کنید که می توانند تجارت شما را گسترش دهند.

به طور غیر مستقیم ، تبلیغات به شما کمک می کند تا  بازتریابی ویروسی خود را افزایش دهید. هرچه مشتریان جدید بیشتری از طریق تبلیغات به دست بیاورید ، این مشتریان از طریق تبلیغات ویروسی یا دهان به دهان بیشتری را به نوبه خود با دیگران به اشتراک می گذارند.

حتما بخوانید : ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

به طور خلاصه ، وقتی می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که “تبلیغات چگونه می تواند به یک تجارت کمک کند؟” می توانید ببینید که چگونه درآمد بالاتری را به همراه دارد و بیشتر به خط پایین می رود.

مزایای تبلیغات کسب و کار کوچک

بیایید بررسی کنیم و بدانیم بسته به صنعت شما دقیقاً تبلیغات چگونه می تواند به یک تجارت کمک کند ، در واقعیت، تبلیغات چه کاری انجام می دهد؟ در اینجا چند مزیت تبلیغات در کسب و کار کوچک آورده شده است:

تبلیغات اینترنتی و آنلاین
 • افزایش ترافیک برای مشاغل ساختمانی ، تبلیغات در روزنامه ها ، مجلات ، تلویزیون و رادیو می تواند مشتریان بیشتری را جذب کنید.
 • تولید سرنخ برای مشاغل B2B ، تبلیغات می تواند قیف فروش شما را پر کند و به شما کمک کند تا هدایت بیشتری برای پیگیری نیروی فروش خود کسب کنید.محصولات جدید را معرفی کنید. برای مشاغل تولید کننده نرم افزار یا مصرف کننده ، تبلیغات می تواند محصولات را با سر و صدا به بازار عرضه کند.
 • پیشرفت های محصول را برجسته  می کند. اگر کسب و کار شما محصول یا خدمات موجودی دارد ، تبلیغات می تواند مردم را نسبت به پیشرفت ها آگاه کند. اطلاع رسانی به مردم در مورد نوآوری شما می تواند باعث افزایش فروش شود.
چگونه آگهی املاک ثبت کنیم : ثبت آگهی املاک

جذب و حفظ مشتری

آیا  تبلیغات برای حذب مشتری کافی است؟آیا برای حفظ مشتری همان میزان تلاش لازم برای جذب مشتری در ابتدا لازم است؟تقریباً در همه موارد جواب منفی است. تلاش برای حفظ مشتری به طور معمول کار ساده تری نسبت به کار جذب مشتری جدید است.

مقایسه دقیق بین بخش ها و مشاغل متفاوت است ، اما تقریباً همیشه حفظ مشتریان موجود نسبت به یافتن مشتریان جدید بسیار ساده تر و ارزان تر است.

اگر می خواهید لوازم منزل و خانه خود را بفروشید حتما بخوانید : فروش لوازم خانه و نکات مهم آن

به این فکر کنید که اگر مشتریان خود را مجبور به ماندن فقط در یک ماه اضافی کنید ، می توانید چه مقدار رشد داشته باشید. سپس به این فکر کنید که برای دستیابی به این هدف ، چند هدیه ، پیشنهاد یا بهبود خدمات اضافی برای مشتری هزینه می شود.

این را با بودجه بازاریابی و بازده خود مقایسه کنید و پاسخ خود را دریافت خواهید کرد. مشتریان موجود نیز احتمالاً برای تجارت شما بهتر خواهند بود ، زیرا همیشه تعقیب مشتریان جدید باعث افزایش هزینه های جذب مشتری می شود در حالی که کیفیت قابل توجهی در پایگاه کاربری شما دیده نمی شود.

نکات خرید خانه نوساز : خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

برای ایده گرفتن در مورد جذب و حفظ مشتری، مقاله ما را که دارای ایده ها و نکات خارق العاده ای است ، بخوانید.پس از جذب مشتری ، چگونه می توانید آنها را نگه دارید؟ حفظ مشتری شامل استفاده از روشهای مختلف برای بازگرداندن آنها است. از ارائه معاملات انحصاری و توجه به بازخورد مشتری ، تا اولویت بندی بهترین مشتریان تا یافتن مکان مناسب برای کسب و کار شما ، ما در مورد چگونگی افزایش وفاداری مشتری توصیه هایی ارائه می دهیم.

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید

نحوه جذب و حفظ مشتری

مشتریان ناپایدار هستند. مگر اینکه شما یکی از برند های بزرگ جهانی باشید – به عنوان مثال McDonald’s ، Apple یا BMW ، به نظر می رسد وفاداری فقط به اندازه آخرین فروش باشد. به همین دلیل جذب و – مهمتر از همه – حفظ مشتری باید اولویت اصلی هر تجارت کوچک یا متوسط باشد.

استراتژی های حفظ و جذب مشتری

 • بدانید چه چیزی شما را از هم متمایز می کند

راز این است که بفهمید در وهله اول چه چیزهایی مشتری شما را به خود جلب می کند. کسب و کار شما چیست که آن را بالاتر از رقبا قرار می دهد؟

از نظر اصطلاحات کتاب های درسی کسب و کار ، نقطه فروش منحصر به فرد شما (USP) چیست؟ هر آنچه که در ابتدا مشتریان شما را جلب کرده است ، باعث می شود که آنها برای موارد دیگر بازگردند.اگر این را بدانید ، ساختن مشتری و وفادار  از نگه داشتن آن بسیار آسان تر است.

 • دیده شوید

آقای لیندون اورویس ، رئیس تجارت الکترونیکی در  شرکت مشهور و معروف Hayes Garden Center می گوید: “دید مهم است.” خواه علامت گذاری باشد ، هم حضور آنلاین یا یک پروفایل از شبکه های اجتماعی ، باید به راحتی پیدا شوید. بعد از آن قیمت (و چقدر رقابتی است) به کیفیت پیوند می خورد. مردم برای کالاهای بهتر هزینه بیشتری پرداخت خواهند کرد – همه چیز در مورد ارزش پول است. سرانجام بازخورد سایر مشتریان است.

“اگر به دنبال تکرار تجارت هستید – و برای تحریک توصیه های دهان به دهان برای جذب توصیه های جدید – ضروری است که شما بهترین خدمات را ارائه دهید و از خوب بودن نظرات شبکه های اجتماعی اطمینان حاصل کنید. اگر شکایتی وجود دارد ، فوراً آن را مطرح کنید. “

 • مشتریان خود را راضی نگه دارید

طبق مشاوره بازرگانی بازاریابی ویزدوم ، هر سال متوسط مشاغل به دلیل عدم دسترسی به روابط  با مشتری ، تقریباً 20 مشتری از مشتریان خود را از دست می دهند. این که فروش بصورت آنلاین یا آفلاین باشد ، حفظ یک مشتری یک استراتژی بسیار مقرون به صرفه تر از پیدا کردن مشتری جدید است. با داشتن مشتری وفادار ، هرگونه خرید مشتری منجر به رشد فروش می شود.

نیک لچ ، مدیر دیجیتال می گوید: “در سال اول تجارت ، مراقبت از مشتریان تازه برنده باید سنگ بنای رشد پایدار باشد – آنها بزرگترین مدافع شما برای مشتریان جدید هستند و دلیلی برای اینکه شما توانسته اید تجارت خود را شروع کنید. ،”

 • انگشت خود را روی نبض نگه دارید

با فروش آنلاین ، با هزاران ابزار تجزیه و تحلیل مرتبط ، راحت تر می توانید بفهمید چه کسی چه زمانی و چه زمانی خریداری می کند. اما حتی با فروش خارج از خط نیز می توانید انواع معیارها را برای نظارت و رفع مشکلات احتمالی اندازه گیری کنید.

از نظر آقای اوریس مولفه اصلی در حفظ مشتری دانشتن روند مشتری و جذاب نگه داشتن پیشنهاد است.. یک بسته CRM خوب می تواند برای حفظ عادات و الگوی مشتری بسیار ارزشمند باشد. “یکی از رایج ترین اشتباهاتی که SME ها مرتکب می شوند این است که آنها رویکردی کاملاً عمومی دارند. تولید ادبیات و انعکاس آن برای مشتریان بالقوه حتی اگر محصول شما استاندارد باشد نیز کارساز نخواهد بود. “می گوید آقای شاه. “شما باید بدانید که مشتری شما چیست و دلیل خرید او چیست. تحقیق خود را انجام دهید و بفهمید که در واقع چه کسی تصمیم گیرنده است.
 • بازاریابی خود را هدف قرار دهید

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که SME ها مرتکب می شوند این است که آنها رویکردی کاملاً عمومی دارند. تولید ادبیات و انعکاس آن برای مشتریان بالقوه حتی اگر محصول شما استاندارد باشد نیز کارساز نخواهد بود.

شما باید بدانید که مشتری شما چیست و دلیل خرید او چیست. تحقیق خود را انجام دهید و بفهمید که در واقع چه کسی تصمیم گیرنده است.

“به عنوان مثال ، اگر شما در حال فروش محصولات IT هستید ، ممکن است فکر کنید شخصی که به آن مراجعه می کند CTO [مدیر ارشد فناوری] است. اما این ممکن است یک تجارت کوچک باشد که بنیانگذار آن تأثیر زیادی دارد – شما باید او را هدف قرار دهید. ” این امر در درجه اول در مورد فروش B2B صادق است ، اما اخلاق در مورد B2C نیز صادق است. “شما باید درک کنید مشکلی که در زندگی شما برای حل آن وجود دارد چیست. چه ارزشی اضافه می کنید؟

 • موثر نگه داشتن هدف

پروفسور  Vikas Shah اضافه می کند: “اگر می خواهید در دراز مدت درآمد جدی کسب کنید ، هزینه های جذب مشتری باید پایین و ارزش مادام العمر آن مشتری باید زیاد باشد.”

“تنها راه دستیابی به این هدف، چیزی جز فوق العاده بودن، کارآمدی و هدفمندی، با هدایای  مختلف مانند افزایش قیمت و خدمات به مشتری هدف واقعاً موثر باشد.

چگونه  مشتری خود را حفظ کنید؟

و در اینجا چند راهنما برای کمک به شما در دستیابی به این هدف وجود دارد:

 • یک بانک اطلاعاتی مشتری ایجاد کنید.
 • با مشتری در تماس باشید.
 • چندین کانال ارتباطی به مشتریان ارائه دهید.
 • با ارزش ترین مشتریان خود را هدف قرار دهید.
 • وفاداری مشتری را بشناسید.
 • با شکایات مشتری به عنوان هدیه برخورد کنید.
 • خدمات عالی به مشتری ارائه دهید.

چگونه سودآورترین مشتریان خود را حفظ کنید؟

4 نکته برای حفظ سودآورترین مشتری کسب و کار شما

بسیاری از مشاغل کوچک آنقدر مشغول به دست آوردن مشتری جدید هستند که غالباً  مشتریان قدیمی را، فراموش می کنند. اگر نمی دانید چگونه سودآورترین مشتری خود را حفظ کنید درآمد خود را از دست می دهید. استراتژی تعامل با مشتریان سودآور شرکت چیست؟در ادامه با آن آشنا خواهید شد.
 • پیدا کردن راه هایی برای اینکه مشتریان شما از انتخاب برند و محصول شما لذت ببرند.

متاسفانه برخی از شرکت ها پس از مدت ها کار با مشتری ، از خود راضی می شوند. بسیار مهم است که شما سودآورترین مشتریان خود را مسلم و بدیهی نگیرید. به دنبال راه هایی برای خوشحالی و لبخند زدن آنها باشید.

راه های رضایت مشتریان از برند
 • ارسال هدیه رایگان
 • تخفیف در خرید  بعدی

نشان دهید که شکت برای آنها ارزش قائل است تا تحسین شوید.یک سیتم پس از خدمات فروش مشتری وفدار به وجود می آورد.

 • با مشتریان خود تعامل داشته باشید.

مشتریان باهوش هستند. به تیم خدمات مشتری خود اجازه دهید تا در هنگام تماس یا ایمیل با مشتری ، آنها را بشناسد. آنها متوجه می شوند که شرکت شما تلاش واقعی برای تعامل با آنها را انجام می دهد.

 • دسترسی مشتریان به شما را برای مشتریان آسان کنید.

هیچ چیز ناامیدکننده تر از عدم پرسیدن سوال یا عدم دسترسی یک شرکت در هنگام نیاز نیست. با ایجاد ارتباط آسان با مشتریان و تیم خدمات مشتری می توانید از این امر جلوگیری کنید.

راه هایی پیشنهادی:

 1. قرا دادن شماره تلفن در بالای سایت و قسمت های مهم
 2. قرار دادن  یک فرم تماس کوتاه یا سیستم چت زنده
 • فراهم آوردن اعتبار ارز

هرگز جستجوی راه هایی را متوقف نکنید که به آنها نشان دهید چگونه شرکت شما ارزش را فراهم می کند. در حال حاضر پرسودترین مشتری شما با چه موضوعاتی روبرو است؟ آیا کاری می توانید برای سهولت کار آنها انجام دهید؟ آنها از توجه و تلاشی که برای کمک به آنها انجام داده اید قدردانی خواهند کرد.

شما در سایت شپینو میتوانید تبلیغات کالا و خدمات خود را انجام دهید. برای ثبت اگهی استخدام بیشتر بدانید. برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.
خرید گوسفند
وبلاگ

خرید گوسفند | فروش گوسفند

برای خرید گوسفند و فروش گوسفند و برای اطلاع از قیمت گوسفند وارد شپینو  شوید. خرید گوسفند زنده با پیشرفت تکنولوژی و سرعت اینترنت و …

بیشتر بخوانید →
خرید سگ هاسکی
وبلاگ

خرید سگ هاسکی | فروش سگ هاسکی

ثبت اگهی اگهی های فروش سگ برای اطلاع از آگهی های خرید سگ هاسکی و فروش سگ هاسکی و همچنین اطلاع از قیمت سگ هاسکی …

بیشتر بخوانید →
پخش آب معدنی
وبلاگ

پخش آب معدنی | نمایندگی آب معدنی

ثبت اگهی پخش اب معدنی و نمایندگی آب معدنی هستید به راحتی آگهی خود را در شپینو درج نمایید. آب معدنی‌های طبیعی که از زمین …

بیشتر بخوانید →
فروش عسل طبیعی
وبلاگ

فروش عسل طبیعی

ثبت اگهی فروش عسل طبیعی بعد از همه گیری کرونا بسیار زیاد شده است چون برای کرونا دارویی وجود ندارد . تنها راه درمان کرونا …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی رایگان
وبلاگ

ثبت آگهی رایگان | ثبت اگهی رایگان

ثبت اگهی ثبت آگهی رایگان به  راحتی در شپینو امکان پذیر است. ثبت آگهی رایگان در اینترنت چگونه است؟ ثبت آگهی رایگان در اینترنت به …

بیشتر بخوانید →
سایت آگهی رایگان
وبلاگ

سایت آگهی رایگان | سایت اگهی رایگان

شپینو به عنوان سایت اگهی رایگان همواره در تلاش است تا خدماتی بی نظیر را برای شما همراهان گرامی فراهم آورد. چیستی سایت‌ آگهی رایگان …

بیشتر بخوانید →
ثبت تبلیغات
ثبت آگهی

ثبت تبلیغات

ثبت اگهی  شپینو  سایتی برای ثبت تبلیغات یکی از اساس مهم هر شغل و هر کسب و کاری تبلیغات است. برای رسیدن به نتیجه خوب …

بیشتر بخوانید →
سایت تبلیغات رایگان
ثبت آگهی

سایت تبلیغات رایگان | سایت تبلیغات رایگان در اینترنت

ثبت اگهی  شپینو به عنوان سایت تبلیغات رایگان  و سایت تبلیغات رایگان در اینترنت بسیار رایج است که برای شما سوال هایی در خصوص چگونگی …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی
وبلاگ

تبلیغات در اینترنت

ثبت اگهی تبلیغات در اینترنت از جمله آگهی های موجود در سایت شپینو می باشد. تعریف تبلیغات در اینترنت تبلیغات در اینترنت ، به نوعی از معرفی و …

بیشتر بخوانید →
درج آگهی
وبلاگ

درج آگهی | درج اگهی

ثبت اگهی درج آگهی از معمول ترین روش های رسیدن به نیازمندی هاست ، اگر بدانیم بهترین روش درج اگهی کدام است یقیننا سریع ترین …

بیشتر بخوانید →
ثبت و درج آگهی و تبلیغات رایگان مشاغل
وبلاگ

ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مشاغل

ثبت اگهی در اینترنت سایت های زیادی برای ثبت رایگان آگهی و تبلیغات وجود دارند. کاربران برای معرفی محصولات و خدمات خود و تبلیغات رایگان …

بیشتر بخوانید →
استراتژی بازاریابی در کرونا
وبلاگ

استراتژی های بازاریابی در دوران کرونا

ثبت اگهی ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده است. هم تاثیر منفی داشته است هم مثبت. بسیاری از کسب …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج
وبلاگ

تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج

ثبت اگهی تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج شپینو یک سایت تبلیغات اینترنتی رایگان در کرج است. ما با داشتن سایتی قابل اطمینان و پربازدید در …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در تبریز
وبلاگ

تبلیغات اینترنتی رایگان در تبریز

تبلیغات اینترنتی رایگان در تبریز در سایت شپینو در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در مشهد
وبلاگ

تبلیغات اینترنتی رایگان در مشهد

ثبت اگهی برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در مشهد ابتدا در سایت شپینو در صفحه عضویت شپینو ، …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در شیراز
وبلاگ

تبلیغات اینترنتی رایگان در شیراز

ثبت اگهی برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در شیراز ابتدا در سایت شپینو در صفحه عضویت شپینو ، …

بیشتر بخوانید →
تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران
وبلاگ

تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران

ثبت اگهی برای ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران ابتدا در سایت شپینو در صفحه عضویت شپینو ، …

بیشتر بخوانید →
وبلاگ

تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

تبلیغات در جذب مشتری چیست؟آیا تا به حال فکر کرده اید ، تبلیغات چگونه می تواند به یک تجارت کمک کند؟ به طور خلاصه ، …

بیشتر بخوانید →
کار در منزل
وبلاگ

کار در منزل و کسب درآمد از طریق مشاغل خانگی در شپینو

کار در منزل و کسب درآمد از طریق مشاغل خانگی در شپینو: این روزها کار در منزل یکی از کم دردسرترین مشاغل دنیاست. مشاغل خانگی …

بیشتر بخوانید →
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *