ثبت آگهی شپینو

تعمیرکار پکیج

وبلاگ

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ 27 بازدید
ثبت آگهی شپینو
تعمیرکار پکیج

تعمیرکار پکیج

تعمیر کار پکیج خدمتی دیگر از شپینو است. همین حالا برای آگهی تعمیر کار پکیج اقدام نمایید.

پکیج های دیواری و زمینی 4 نوع دارند که در ادامه مدل های آن را بررسی می کنیم:

پکیج گازی : اغلب این پکیج ها بدون سر و صدا هستند. که می توان در فضای خانه از آن استفاده کرد. اغلب به صورت دیواری و زمینی تولید می شوند.

پکیج برقی : پکیج برقی بدون سر و صدا کار خود را انجام می دهند. و به دو صورت دیواری و زمینی استفاده می شوند.

در آپارتمان ها و فضای مسکونی خانه که اکثرا پکیج ها در آشپزخانه یا بالکن نصب می شوند. از دو نوع پکیج برقی و گازی استفاده می شوند.

پکیج گازوئیلی : این مدل از پکیج ها به صورت زمینی تولید می شوند. و می توان از آن ها خارج فضای مسکونی خانه یا در موتورهانه استفاده کرد.

پکیج دوگانه سوز : این مدل پکیج هم مانند پکیج گازوئیلی بیرون از فضای خانه و در موتورخانه استفاده و نصب می شوند.

تعمیر کار پکیج

بیشتر بخوانید : سایت آگهی رایگان 

تعمیر کار پکیج

رای قیمت تعمیر پکیج عوامل مختلفی موثر است، از جمله نوع آن که دیواری یا زمینی و… است و همچنین برند آن نیز پارامتر مهمی در هزینه تعمیرات آنها می باشد. اغلب پکیج های موجود در ایران از نوع برند بوتان می باشد همچنین برند ایران رادیاتور و یا برندهای دیگر که برای تعمیر باید به نوع و برند آن توجه کرد. از دیگر عوامل موثر در قیمت تعمیر می توان به ابزار و قطعاتی که در زمان تعمیر استفاده می شود، اشاره کرد.

در هنگام تعمیرات مشاهده شده است که خرابی ترموستات و فندک و یا خراب شدن بدنه آن رایج تر است که اگر این قطعات نیاز به تعویض داشته باشند هزینه تعویض قطعات نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر این موارد می توان به مسافتی که تعمیرکار پکیج برای رسیدن به محل تعمیر، طی می کند، نیز اشاره کرد. هرچه تعمیرکار پکیج مسافت کمتری را تا رسیدن. به مقصد طی کند، از مبلغ هزینه تعمیر کاهش می یابد، لذا برای پیدا کردن افراد متخصص در زمینه تعمیرات به نزدیکترین افراد تعمیرکار که در محل شما حضور دارند، کمک بگیرید.

به تازگی برخی از شرکت های معروف که اقدام به تولید پکیج و محصولات مرتبط با آن می کنند. دست به اقدام جالبی زده و آموزشگاه تعمیر پکیج در تهران افتتاح کرده اند. این آموزشگاه ها افرادی که متقاضی عنوان شغلی تعمیرکار پکیج در تهران هستند. را آموزش می دهند و آن ها را تبدیل به افرادی متخصص می کنند.

تعمیر کار پکیج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

شرکت ایران رادیاتور به واسطه داشتن شبکه تولید و فروش گسترده و همچنین سابقه طولانی در بازار ایران بیشترین مشتری را در میان دیگر شرکت ها برای فروش پکیج داراست. همچنین واحد تعمیرات این شرکت نیز فعالیت گسترده و زیادی را دارد. و مشغول به انجام تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران است.

شرکت های دیگری نیز به جز ایران رادیاتور، در تهران مشغول به ارائه خدمات فروش و تعمیرات پکیج در تهران هستند. شرکت هایی مانند ایمرگاس و ایساتیس دو نمونه از آن ها هستند. نمایندگی پکیج ایمرگاس در تهران و تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران دو مورد از چندین هزار تقاضای روزانه ای است. که به شرکت های خدماتی در امور تعمیرات پکیج در تهران ارائه می شود.

بیشتر بخوانید :  درج آگهی | درج اگهی

پکیج باکسی

یکی از برندهای پکیج های دیواری شارژی، پکیج باکسی است که ساخت مشترک ایران با ایتالیاست. دلیل این نام گذاری شباهت این پکیج های به باکس یا جعبه است. تعمیرات پکیج باکسی در تهران و همچنین نمایندگی فروش پکیج باکسی در تهران دو مورد از مواردی است. که امروزه خواهان بسیاری را پیدا کرده است. این شرکت ها دارای تعدادی متخصص هستند. که تعمیرکار پکیج در تهران بوده و تخصص بالایی در این کار دارند. قیمت تعمیر پکیج در تهران نسبت به شهرهای دیگر متفاوت است. به همین دلیل این شغل در تهران افراد زیادی مشغول به کار کرده است.

مین سیستم گرمایشی منزل یا ادارات مطرح است. که ارزان‌ترین راه گرم کردن محیط داخل چیست؟ گرچه بخاری گازی و شوفاژ جزئی از پرکاربردترین سیستمهای گرمایشی در ایران محسوب می شود، اما برای گرم کردن محیط داخل روشهای مختلف دیگری نیز وجود دارد. از قبیل رادیاتور، فن کویل، بخاری نفتی و بخاری برقی و… در این بین توجه به این نکته که کدام یک از این موارد صرفه جویی بیشتری در انرژی داشته. و در کاهش هزینه ها نقش بسزایی دارد، ضروری است. توجه به آمار و گزارشات استفاده از پکیج نسبت به سایر روشها سیستم گرمایشی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر بوده است.

پس با تعمیر پکیج بوتان یا هر برند دیگر خود توسط افراد حرفه ای تعمیرکار پکیج تهران میتواند. محیط گرم و دل نشان در منزل یا محل کار خود داشته باشید.

تعمیرکار پکیج

بییشتر بخوانید : آگهی رایگان در شپینو

عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری

از موارد مهم در شروع و تشخیص مشکل پکیج ها، یافتن عیب در آن ها می باشد. متخصصان تعمیرات ابتدا باید مشکل دستگاه را پیدا نمایند. و سپس شروع به انجام تعمیرات نمایند. این یافتن عیب می تواند. قطعه مشکل دار را شناسایی کرده و نتیجه خوبی را داشته باشد. اگر این مرحله اول به خوبی و درستی انجام نگردد. نتیجه این خواهد شد که مشکل همیشه در پکیج خواهد ماند. به طور مثال نشت آب و یا هواگیری نادرست یکی از موارد رایج مشکلات در پکیج ها می باشد. که باید به متخصص این امر جهت رفع آن مراجعه نمود. تعمیرات پکیج ها در زمستان اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا اگر پکیج مشکل پیدا کند. آب گرم مصرفی و همینطور گرمایشی هم نخواهد بود. اگر این تعمیر عقب انداخته گردد علاوه بر خطراتی که به همراه دارد باعث خرابی بخش های دیگر دستگاه هم خواهد شد.

حتما بخوانید : ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مشاغل

تعمیرکار پکیج

پیدا کردن یک تعمیرکار پکیج ماهر از دغدغه های اکثر افراد است ، تعمیرکار پکیج کسی است که تمامی قطعات پکیج و کدهای خطای  پکیج آن را بشناسد و تسلط به تعمیر انواع پکیج های ایرانی و خارجی و نصب آن را داشته باشد. تعمیرکار پکیج باید بتواند از عهده عیب یابی پکیج ، لوله کشی آب سرد و گرم، باز و بسته کردن، تعمیر سوراخ رادیاتور  ،  تست عملکرد قطعات پکیج شوفاژ گازی ، تشخیص قوانین سطری عملکرد دستگاه ، نصب و راه اندازی، عیب یابی و تعمیر و رسوب زدایی از دستگاه و کنترل کیفیت دودکش و اجرای مقررات مربوطه برآید.

توانایی های تعمیرکار پکیج

•    تشخیص عوامل موثر محیط کار
•    اندازه گیری، علامت گذاری و خط کشی قطعات کار
•    برشکاری قطعات کار تاسیساتی
•    سوهانکاری قطعات کار
•    سوراخکاری قطعات کار و دیوار
•    بریدن انواع لوله های فولادی آب سرد و گرم
•    حدیده و قلاویز کاری قطعات
•    جوشکاری گاز
•    جوشکاری برق
•    خواندن نقشه های پکیج و شبکه حرارت مرکزی
•    لوله کشی آب سرد و گرم و لوله های حرارت مرکزی
•    باز و بسته کردن، تست عملکرد قطعات پکیج شوفاژ گازی
•    تشخیص قوانین نظری عملکرد دستگاه
•    نصب و راه اندازی پکیج حرارت مرکزی
•    عیب یابی و تعمیر پکیج شوفاژ گازی
•    تشخیص سختی آب و رسوب گیری از پکیج حرارت مرکزی
•    تشخیص عملکرد دودکش ساختمان
•    انطباق عملیات نصب، سرویس و تعمیر پکیج حرارت مرکزی با استانداردها
•    اجرای مقررات و آیین نامه های شغلی
•    اجرای استاندارد های تضمین کیفیت
•    پیشگیری از حوادث و رعایت نکات ایمنی و حفاظتی و بهداشت کار
•    موازی کردن پکیج های حرارت مرکزی
•    برقراری ارتباط با فرآیندهای ذیربط
•    تهیه گزارش عملیات

بیشتر بخوانید : تبلیغات در اینترنت

رایج ترین مشکلات پکیج دیواری از زبان یک تعمیرکار پکیج

نشتی آب از رادیاتور

•    نشت آب از رادیاتور می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ که گاهی اوقات با تعویض واشر یا استفاده از نوار تفلن در محل اتصالات حل می‌شود؛ و یا در صورت خرابی شیر قطع و وصل، نیاز به تعویض شیر  پیدا خواهد کرد.

وجود صدای زیاد در پکیج

•     صدای رادیاتور ممکن است به علت وجود هوا در رادیاتور باشد و اگر رادیاتور شما هم  دارای فن باشد، ممکن است  مشکل از فن رادیاتور باشد. گاهی ممکن است صدا ناشی از افتادن چیزی بین پره‌های فن باشد که باید چک شود  .

گرم نشدن آب پکیج

•    یکی از رایج ترین مشکلات پکیج ، گرم نشدن آب پکیج است که دلایل زیادی دارد بدین منظور  تعمیرکار پکیج باید به بررسی و تعمیر دریچه‌های رادیاتور که ممکن است به خاطر رسوبات لوله‌ها گرفته باشد بپردازد
•    دومین عامل گرم نشدن آب پکیج  و شوفاژ ها وجود هوا در رادیاتور هاست  . هوای داخل رادیاتور مانع وارد شدن کامل آب گرم به داخل رادیاتور می‌شود. یکی از علائم معمول وجود هوا در رادیاتور، وقتی است که پایین رادیاتور گرم اما بالای رادیاتور سرد است.

خاموش شدن پکیج

•    اگر به هر علتی آب در دستگاه نباشد و جریان نداشته باشد ، . دستگاه به سرعت خاموش می‌شود .
•    ممکن است داخل تأسیسات هوا وجود داشته باشد و این باعث می شود  که  آب برای چند لحظه در پکیج دیواریوجود نداشته باشد که با نبود جریان آب در سیستم پکیج دیواری دستور خاموش شدن را می‌دهد.
•    اگر در مسیر لوله کشی رادیاتور های شوفاژ  ،  گرفتگی وجود داشته باشد  ،  باعث می شود آب در لحظه قطع  ‌شود و به دستگاه ‌نرسد  . برای رفع این مشکل ابتدا صافی‌های زیر پکیج دیواری را بازکرده فیلتر های آن را تمیز کنید

بیشتر بخوانید : ثبت تبلیغات

همین حالا برای ثبت آگهی رایگان خود را در سایت شپینو اقدام نمایید.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *