ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی استخدام بازاریاب و مدیر فروش

ثبت آگهی استخدام بازاریاب و مدیر فروش

استخدام بازاریاب در سایت نیازمندیهای رایگان شپینو شما می توانید به راحتی آگهی ثبت کنید یا به دنبال شغل مورد نظر خود بگردید.

استخدام بازاریاب و مدیر فروش یکی از نیازهای اساسی هر کسب و کار موفق است. برای استخدام بازاریاب یا مدیر فروش یا ویزیتور می توانید از طریق ثبت و درج آگهی استخدام مدیر بازاریابی یا مدیر فروش در سایت نیازمندیهای شپینو اقدام نمایید.

در هر نقطه ای از ایران هستید و قصد استخدام مدیر بازاریابی یا مدیر فروش یا ویزیتور دارید ابتدا در سایت شپینو از طریق شماره همراه ثبت نام کنید و ثبت اگهی استخدام را انجام دهید.

هر سازمان و شرکتی برای افزایش فروش و سود خود ، بالا بردن اعتبار برند خود و برنامه ریزی برای فروش و نحوه جذب مشتریان باید از بازاریاب و مدیر فروش استفاده کند تا نتایج بهتری بگیرد.

حتما بخوانید : ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

مدیر فروش و مدیر بازاریابی وظایف متفاوتی دارند که شاید بعضی ها فکر کنند یکی هستند. اما

مدیر بازاریاب وظیفه برنامه ریزی برای بودجه شرکت و نحوه فروش ، شناخت دقیق بازار و تحقیقات برای رسیدن به هدف سازمان و شناخت دقیق مشتریان هدف سازمان دارد.

مدیر فروش وظیفه ارتباط گیری با مشتریان و تعامل با آن ها را دارد. مدیر فروش تکمیل کننده مدیر بازاریاب است و نحوه مذاکره با مشتریان و کنترل هزینه ها و بودجه ها را برعهده دارد.

بیشتر بخوانید : استخدام بازاریاب تلفنی

تفاوت ویزیتور و بازاریاب

تفاوت ویزیتور و بازاریاب یکی از موارد پرتکرار در کسب کارها و واحد های فروش است. معمولا افرادی که در زمینه بازاریابی فعالیت دارند تاکید می کنند که ویزیتور و بازاریاب یکی نیستند.

بیشتر بخوانید : استخدام بازاریاب اینترنتی

 

ویزیتور را نماینده فروش می توان ترجمه کرد. وظیفه و کار ویزیتور، بازدید از محل مشتریان و دریافت سفارش کالا از مشتری ، ترغیب و متقاعدسازی مشتریان به خرید بر اساس ترجیحات شرکت است.

ویزیتور اختیاری در خصوص تعیین قیمت محصلات ندارد و باتوجه به مسدولیتی که واحد فروش شرکت بر عهده او می گذارد باید به گرفتن سفارش از مشتری اقدام نماید.

بیشتر بخوانید : مدیر بازاریابی

ویزیتورها به بازدید مشتریان میروند و باتوجه به مهارتی که دارند از مشتری سفارش می گیرند.

البته بازدید مشتری فقط به صورت حضوری نیست، امروزه از روش های دیگری مانند ارتباط تلفنی ، ایمیلی و مجازی نیز برای فروش استفاده می گردد.

استخدام بازاریاب و مدیر فروش در تهران

 

با توجه به شیوع کرونا و اینکه در دوران ویروس واگیردار کرونا به سر می بریم، اکثر ویزیتورها ترجیح می دهند به صورت مجازی یا تلفنی وظیفه خود را انجام دهند.

ثبت و درج آگهی استخدام در تبریز

ویزیتور با توجه به فهرستی ک از مشتریان دارد و فهرستی که از محصولات شرکت همراه ویژگی ها و قیمت جمع آوری کرده است، سعی میکند در بین این مشتریان محصولات را به فروش برساند.

از مهارت های ویزیتور می توان به مهارت ارتباطی عالی و توانایی بالا در مذاکره و قدرت رابطه سازی و ایجاد ارتباط عاطفی با مشتریان اشاره نمود. این موارد تاثیر بسزایی در موفقیت ویزیتور دارند.

بازاریاب برای کسانی به کار می رود که بیشتر با بازاریابی سر و کار دارند.

 

چگونگی استخدام بازاریاب و مدیر فروش

برای استخدام بازاریاب و مدیر فروش راه های زیادی وجود دارد که امروزه یکی ازبهترین روش ها تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی استخدام در سایت های نیازمندی و ثبت اگهی است.

اثر تبلیغات در جذب مشتری : تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

برای ثبت آگهی استخدام مدیر فروش و بازاریاب در سایت شپینو که یکی از بزرگترین سایت های درج نیارمندیهای آنلاین است ثبت نام کنید. فقط کافی است متن آگهی استخدام را آماده کنید و در سایت درج کنید.

بیشتر بخوانید : استراتژی های بازاریابی در دوران کرونا

از نکات مهم در ثبت آگهی استخدام انتخاب عنوان مناسب برای آگهی می باشد. متناسب با نیاز و خواسته خود عنوان آگهی استخدام را انتخاب کنید.

از نکات دیگر نوشتن متن اگهی استخدام است که باید به صورت دقیق و واضح نیازهای شغلی را بیان کنید. سعی کنید به صورت موردی و تیتروار مهارت هایی که برای استخدام مدیر فروش و بازاریاب نیاز دارید را بنویسید.

 ثبت و درج آگهی رایگان در اینترنت و تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران

در مورد تاریخچه و داستان شرکت و سازمان از زمان تاسیس تاکنون شرح دهید و افتخارات و سابقه شرکت را بیان کنید.

در مورد تعداد کارمندان شرکت ، محیط شرکت ، محل شرکت و ساعت کاری و نوع همکاری موردنیاز که به صورت پروژه ای ، دورکاری ، تمام وقت یا پاره وقت است توضیح دهید.

درج و ثبت آگهی استخدام در تهران | ثبت اگهی استخدام و کاریابی و فرصت های شغلی در تهران

اکنون با رعایت تمام موارد فوق می توانید ثبت و درج اگهی استخدام بازاریاب و مدیر فروش یا ویزیتور را انجام دهید.

بررسی رزومه ارسالی برای مدیر فروش و بازاریاب

کارجویان پس ار بررسی و مطالعه آگهی استخدام مدیر فروش و بازاریابی با توجه به مهارت های خود ، رزومه کاری و سوابق شغلی خود را ارسال می کنند. شما می توانید براساس رزومه یا پروفایل های آنلاین مانند لینکدین linkedin سابقه کاری آن ها را بررسی نمایید.

برای انتخاب درست حتما به سوابق شغلی و کاری افراد توجه داشته باشد.

برای ثبت آگهی استخدام مدیر فروش ، بازاریاب و ویزیتور کلیک کنید.

اینکه چند سال است مشغول به کار است و تجربه کاری مرتبط دارد ، چقدر مهارت در زمینه موارد موردنیاز شما دارد. آیا قدرت بیان بالایی دارد یا خیر ، از فنون بازاریابی و فروش در چه حد برخوردار است.

آیا قدرت تجزیه و تحلیل بالایی دارد یا خیر ، از نکات مهمی است

که باید در استخدام مدیر فروش و بازاریاب دقت کنید.

پس از مطالعه رزومه اگر با نیازهای شما سازگاری داشت حتما مصاحبه حضوری نیز داشته باشید

تا بیشتر با مهارت ها و ویژگی های شخصیتی فرد آشنا شوید.

بیشتر بخوانید : استخدام ویزیتور

مهارت های مدیر فروش و بازاریاب

  • دانش و تسلط کافی بر فرآیندهای بازاریابی
  • آشنایی کامل به فرآیندهای فروش و بازاریابی پس از فروش
  • آشنایی کامل با مباحث برند، برندسازی ، مدیریت ارتباط با مشتری و تحقیقات بازاریابی
  • دارای خلاقیت و نوآوری در موضوعات مرتبط با بازاریابی
  • تسلط کافی به Office به خصوص اکسل

شما می توانید به راحتی و فقط با یک شماره تلفن در شپینو عضو شوید و ثبت نام کنید، سپس آگهی استخدام را ثبت کنید تا بهترین نیرو با استعداد و مهارت موردنیاز استخدام کنید.

با ثبت و درج آگهی استخدام مدیر فروش و بازاریاب در شپینو به راحتی نیروی کار موردنظر خود را پیدا کنید

و فرصت شغلی شرکت را به دیگران معرفی کنید.

برای ثبت اگهی استخدام بیشتر بدانید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *