شپینو
شپینو
ثبت آگهی املاک

ثبت آگهی املاک | ثبت آگهی ملک

در چند سال گذشته که دنیای اینترنت محدودتر بود برای فروش خانه و املاک خود در آگهی های روزنامه همشهری ملک خود را به فروش می گذاشتید یا ملک را به مشاور املاک محله خود میسپردید. امروزه می توان با استفاده از سایت هایی که می توان در آن ها درج و ثبت آگهی املاک انجام داد، به راحتی و در زمان کمتر ملک خود را به فروش برسانید.

به دلیل کمبود وقت و گسترده شدن اینترنت و تبلیغات بهترین راه برای فروش فوری خانه ثبت آگهی در سایت های خرید و فروش املاک است. این آگهی ها به راحتی و بدون صرف زمان زیاد قابل دسترس همه است و بهترین راه تبلیغات ملک شما است.

در مورد نکات قابل توجه در خصوص اجاره ملک بخوانید : اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه

راه های نوشتن و ثبت آگهی املاک جذاب

در ادامه تکنیک هایی برای افزایش بازدید آگهی املاک شما که برای بازدیدکننده جذاب باشد، آورده ایم که با دقت بخوانید.

حتما بخوانید : ثبت آگهی ملک در کرج | ثبت آگهی کرج

ثبت آگهی املاک برای فروش و اجاره خانه

قرار دادن عکس ملک برای آگهی

برای درج آگهی املاک حتما از ملک حود عکس بگیرید و از عکس واقعی ملک برای جذب مشتریان و خریداران واقعی استفاده کنید. تحقیقات نشان داده که خریداران قبل از باز کردن آگهی به مدت 20 ثانیه به عکس اگهی توجه می کنند و اگر عکس باب میل و خوشایند آن ها بود روی آگهی کلیک می کنند تا مشخصات بیشتر ملک را بدانند.

حتما بخوانید : معروف ترین برندهای گوشی موبایل

عکس اگهی باید چگونه باشد؟

عکس نور کافی داشته باشد و تاریک نباشد، با دوربین مناسب و باکیفیت عکس برداری کنید، زاویه و جهت مناسبی برای عکس انتخاب کنید، عکس واضح و باکیفیت باشد.

حتما بخوانید : مشخصات گوشی گلکسی j6 پلاس سامسونگ

تیتر آگهی جذاب باشد

تیتر آگهی ملک از مهم ترین مولفه ها بعد از عکس آگهی می باشد. براساس محتوای آگهی تیتر را بنویسید. تنها چند ثانیه فرصت دارید که مشتری را جذب کنید تا روی آگهی شما کلیک کند و با شما تماس بگیرد تا شرایط بیشتر ملک را پرس و جو کند تا از ملک بازدید کند.

در مورد راهنمای خرید خانه در تهران بخوانید : خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

سعی کنید برای ثبت آگهی املاک براساس واقعیت بهترین تیتر آگهی را بنویسید. نه خیلی اغراق آمیز باشد و نه دور از واقعیت تا خریدار به شما اعتماد کند و با شما تماس بگیرد. مثلا فروش آپارتمان لوکس در بهترین لوکیشن غرب تهران

در توضیحات آگهی از کلمات تخصصی در حوزه املاک استفاده کنید

اکنون که مشتری با تیتر جذاب و عکس آگهی روی آگهی شما کلیک کرد، می خواهد توضیحاتی که در مورد ملک نوشته اید را بخواند.

سعی کنید از اصطلاحات تخصصی املاک برای توضیحات اگهی استفاده کنید. هر چه توضیحات آگهی کامل تر و دقیق تر و قابل فهم تر باشد میزان تماس و زنگ خور شما بالاتر می رود.

در مورد راهنمای خرید خانه نوساز در تهران بخوانید : خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

شما می توانید راجع به موارد زیر توضیح دهید:

 • ساختمان که شمالی یا جنوبی است
 • لوکیشن دقیق منطقه و اینکه اگر در کوچه است کوچه آن چند متری است
 • اگر آپارتمان است چند طبقه و چند واحد است، طبقه چندم است
 • میزان نورگیری خانه چگونه است
 • نقشه خانه و متراژ آن چگونه است
 • چند اتاق دارد
 • چند سال ساخت است
 • پارکینگ و انباری دارد یا خیر
 • امکانات خانه را از هر لحاظ بیان کنید و…

توضیحات آگهی بیشتر از 250 کلمه نباشد که مخاطب را خسته کند یا با حجم انبوهی از کلمات مواجه شود.

برای نوشتن و ثبت آگهی املاک از سایت های معتبر ثبت آگهی رایگان استفاده کنید تا بازدیدکنندگان آگهی شما افزایش یابد.

خود را جای مشتری بگذارید و توضیحاتی که از دید او جذاب و خواندنی و موردنیاز باشد بنویسید.

در مورد گوشی هوشمند هواوی بخوانید : ارزانترین گوشی هواوی

ملک را در همان حدی که هست توضیح دهید خیلی ملک را فراتر از حدی که هست توصیف نکنید.

ویژگی های ملک را که قابل توجه مشتری می باشد را به صورت موردی بیان کنید و امکانات منحصر به فردی که دارد را کامل توضیح دهید.

راه های ارتباطی در دسترس را وارد کنید

شما می توانید شماره تلفن خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیرند یا به شما پیامک دهند. شماره خود را در دسترس قرار دهید و منتظر تماس خریداران باشید.

بیشتر بدانید : راهنمای خرید گوشی دست دوم

در مورد قیمت ملک خود تحقیق کنید که متناسب باشد

اگر شما تمام موارد فوق را رعایت کردید اما هنوز تماس دریافتی نداشتید حتما قیمت بالا یا پرتی گذاشتید. قبل از ثبت آگهی املاک ابتدا در مورد قیمت محله و منطقه خود بر اساس سال ساخت و امکانات تحقیق کنید بعد قیمت بگذارید. می توانید با یک مشاور املاک در محله خود مشاوره کنید.

در مورد نحوه پرداخت پول برای خرید خانه بخوانید : نحوه ی پرداخت پول و ثمن معامله در معاملات ملکی

شما می توانید ملک خود را شامل مغازه ، زمین ، آپارتمان ، خانه کلنگی و… را برای فروش ، رهن ، اجاره و …. در سایت شپینو ثبت کنید تا افراد بتوانند آن را پیدا کنند.

پس از ثبت آگهی ملک، اگهی شما در صدر اگهی ها تا زمانی که فرد دیگری اقدام به درج آگهی املاک نکرده باشد، قرار می گیرد. ثبت آگهی ملک جهت خرید فروش ملک امکان پذیر است.

برای ثبت آگهی املاک کلیک کنید.

یک روش کاربردی برای پاسخگویی به آگهی ملک

اگر شما یک مشاور املاک هستید که مواردی برای فروش دارید می توانید آن ها را در سایت شپینو آگهی کنید تا به فروش برسانید یا رهن و اجاره دهید.

اثر تبلیغات در جذب مشتری : تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

یکی از تکنیک های فروش خانه در سایت های خرید و فروش و فضای مجازی این است که پس از گذشت ساعات اولیه ثبت آگهی که مشتری تماس گرفت نگویید که هنوز مورد آگهی موجود است. متراژ دقیق ملک را با یکی دو متر اختلاف ثبت کنید.

بعد از تماس به مشتری بگویید که موردی مشابه دارید و بگویید آن مورد اجاره یا فروش رفته. می توانید بگویید که این مورد بهتری است. برای این مورد وقت بازدید بگذارید و بگویید که در اولین فرصت مراجعه کند چون ممکن است مشتری دیگری تماس بگیرد و زودتر از شما ملک را بازدید کند.

آن مشتری متقاضی ملک شود و این ملک با این فرصت استثنایی از دست شما برود.

بیشتر بدانید : گوشی هواوی میت 30 پرو

ممکن است مشتری بعد از تماس ملکی که شما اگهی کرده اید متناسب با بودجه او نباشد می توانید ملک دیگری را متناسب با بودجه یا امکاناتی که می خواهد به او پیشنهاد دهید.

حتما اگر مشتری مایل است به او کمک کنید تا در منطقه ای که می خواهد با امکانات و متراژ موردنظر و بودجه او ملکی را پیشنهاد دهید تا هم به خود کمک کنید هم به او.

یکی از اصول فروشندگی مخصوصا ملک این است که نشان دهید مورد مدنظر متقاضیان دیگری نیز دارد که اگر آن ها نجنبند ممکن است از دست برود.

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید

از دلایلی که می گوییم به گونه ای نشان دهید که ملک در ساعت اولیه روز فروش یا اجاره رفته است این است که مشتری متوجه می شود ملک مورد خوبی بوده که سریع از دست رفته و می توانید به عنوان مورد دیگری به او معرفی کنید. در این صورت باعث ترغیب مشتری برای معامله ملک می شوید.

این فنون تکنیک های فروش ملک است که حتما رعایت کنید تا ملک شما سریعتر به فروش یا اجاره رود. این مورد را به خاطر بسپارید که همیشه عرضه و تقاضا با هم رابطه مستقیم دارند.

در مورد رهن کامل ملک و خانه ، مزایا و معایب آن حتما بخوانید : رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه 

شاید با خود فکر می کنید که چرا برای فروش ملک باید از این ترفند استفاده کنم؟

حتما بخوانید : ثبت اگهی در کرج | نیازمندیهای رایگان کرج | ثبت اگهی در البرز | اگهی استخدام در کرج 

شما مثل بقیه مشاغل در حوزه فروش کالا باید تلاش کنید تا روی ذهن افراد تاثیر بگذارید تا رغبت کنند از شما خرید کنند. مثل بسیاری از مغازه ها که با تخفیفات یا حراجی مشتری را به داخل مغازه می شکند شما هم با این ترفند می توانید مشتری بیشتری جذب کنید.

نکات مهم در فروش خودرو و ماشین دست دوم : در فروش خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟

این فنون و تکنیک ها را در حرفه مشاوره املاک تا جایی به کار ببرید که به کلاهبرداری یا دروغ و صادق نیودن در معامله منجر نشود و درستی خود را در کار حفظ کنید تا از شغل و حرفه خود رضایت کافی داشته باشید.

اگر می خواهید لوازم منزل و خانه خود را بفروشید حتما بخوانید : فروش لوازم خانه و نکات مهم آن

هرگز عیب و ایرادهای ملک را فاکتور نگیرید و آن ها را نپوشانید. با مشتری صادق باشید تا با خیال راحت از شما خرید کند و به شما برای موارد دیگر که خواست اطمینان داشته باشد. برای ثبت آگهی فروش ملک می توانید در سایت شپینو ثبت نام کنید تا سریعا ملک خود را به فروش برسانید یا رهن و اجاره دهید.

برای ثبت اگهی استخدام بیشتر بدانید. ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

ثبت آگهی ملک بهترین روش برای فروش ملک

همانطور که گفتیم ثبت و درج آگهی ملک در سایت های تبلیغات اینترنتی و آنلاین از بهترین روش ها برای فروش ملک ، خانه و آپارتمان ، مغازه ، زمین و ویلا می باشد.

اگر در تهران قصد خرید و فروش خودرو دارید حتما بخوانید : ثبت آگهی فروش ماشین در تهران | ثبت آگهی فروش خودرو تهران

اگر قصد رهن و اجاره ملک ، خانه و آپارتمان ، زمین ، ویلاو مغازه خود را دارید تا بتوانید با بهترین قیمت و سریعترین زمان ممکن ملک خود را به صورت رهن کامل یا اجاره دهید در سایت نیازمندیهای شپینو ثبت نام کنید.

برای ثبت نام در سایت شپینو از طریق شماره تلفن همراه خود اقدام کنید.

سپس در پنل کاربری خود وارد شوید و روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید. طبق روال فوق ثبت آگهی ملک در تهران ، کرج ، البرز ، قزوین ، رشت ، شیراز ، اصفهان ، مشهد و دیگر شهرهای ایران درج کنید.

حتما بخوانید : تبلیغات اینترنتی رایگان در تهران

در هر نقطه و منطقه ای از ایران آگهی ملک شما را مشاهده می کنند و در صورت نیاز با شما تماس میگیرند.

با کمترین هزینه ثبت آگهی رایگان ملک می توانید خرید و فروش یا رهن و اجاره ملک ، خانه و آپارتمان ، زمین ، مغازه و ویلا را در عرض چند دقیقه انجام دهید.

 

نکاتی که باید در انتخاب خانه به آن دقت نمایید:

اینکه شما چه نوع ساختمانی را برای خود می پسندید یک انتخاب شخصی است اینکه آپارتمان دوست دارید یا ویلا ، در هر حال بهتر آن است به نکات ریزی که در ذیل آمده دقت نمایید زیرا شمارا در انتخاب بهتر کمک می کند و چیزی که با ایده آل شما همراه است را برای شما به ارمغان می آورد.

شاخص های مهم در انتخاب مسکن مناسب:

انتخاب محله و منطقه ی مناسب
 • انتخاب محله و منطقه ی مناسب احتمالا اولین گام در انتخاب خانه ی مناسب است، مناطق شلوغ و پر رفت و آمد مرکزی شهر که گاها مراکز تجاری و اداری را در خود جای می دهد موجب شلوغی و سرو صدای زیاد برای ساکنین می باشد بنابراین طبیعتا نمی تواند محیط دلچسبی برای زندگی باشد.
 • همسایه ها و فرهنگ
 • از نظر فرهنگی و عرفی نیز اطلاع از همسایه ها بسیار مهم است زیرا عدم تجانس گاهی مشکلاتی را به وجو می آورد. در برخی مناطق ناسازگاری فرهنگی ، قومی موجب به وجود آمدن چالش های زیادی می گردد که ممکن است به فحش، ناسزا و انواع جنجال منجر شود بنابراین تجانس فرهنگی و بحث همسایه از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • اطلاع از قوانین 
 • برای خرید هر نوع ملک می توانید با مراجعه به سایت شپینو اطلاعات جامعی را در مورد ثبت آگهی ملک ، انواع ملک، نوع خرید و فروش و …. بدست آورید ، همچنین بهتر است از یک فرد آگاه یا حتی مشاورین املاک راهنمایی بگیرید تا قواعد و قوانین ملکی دامن گیر شما عزیزان نشود.
 • اطلاعات مربوط به ساختمان
 • اطلاعات مهمی که باید قبل از خرید ملک بدانیم عبارنتند :از کنتور آب ، گازریال برق و … وضعیت پارکینگ و انبار ملک در صورت وجود. همینطور بایستی از شارژ ماهانه نیز مطلع باشید.
 • توجه به مواد به کار گرفته شده در ساختمان و انواع برندها و شرکت های تولید کننده ی متریال ساختمانی که تاثیر فروانی می گذارد ، همانند هزینه انژی که در صورت استفاده از پنجره های دوجداره ، مصرف انرژی کمتری خواهد داشت.
 • توجه داشته باشید عوامل بیشمار دیگری هم هست که بهتر است برای جلوگیری از فراموشی، آنها را در کاغذی نوشته و در دسترس قرار دهید تا بتوانید این نکات مهم را در خرید خانه لحاظ نمایید.
ثبت آگهی ملک

بله در سایت شپینو شما می توانید آگهی ملک خود شامل فروش و رهن و اجاره آپارتمان و زمین و خانه ویلایی خود را به طور رایگان درج نمایید

بله شما در سایت شما می توانید آگهی های مربوط به ملک را ببینید و با آگهی دهنده تماس بگیرید .

بله ثبت آگهی در سایت شپینو به راحتی و رایگان انجام می پذیرد.

نظافت ساختمان

نظافت ساختمان | نظافت ساختمان اداری | نظافت راه پله

تمام آگهی های نظافت منزل نظافت ساختمان , نظافت ساختمان اداری و نظافت راه پله در خدمت شما هستیم. قطعا یکی از مهم ترین امورنظافتی …

بیشتر بخوانید →
تکنیک های فروش املاک

تکنیک های فروش املاک

اگهی های املاک سایت شپینو شپینو  با تکنیک های فروش املاک در خدمت شما می باشد تکنیک های فروش املاک چطور آگهی بنویسیم که تماس های بیشتری داشته …

بیشتر بخوانید →
دکوری منزل

ایده های دکوری شیک و مدرن برای تزیین منزل

ایده های دکوری شیک و مدرن برای تزیین منزل ثبت اگهی می‌توانیم با انتخاب بهترین وسایل به سلیقه خودمان، دکوراسیون خانه خود خاص کنیم. در …

بیشتر بخوانید →
آگهی فروش ویلا

آگهی فروش ویلا

شپینو با آگهی فروش ویلا در خدمت شماست. آگهی فروش ویلا ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود. که در تعریف امروزه از چهار طرف به …

بیشتر بخوانید →
اجاره ملک اداری

اجاره ملک اداری

ثبت اگهی در اینجا قصد داریم اجاره ملک اداری ، اجاره ملک در تهران و اجاره ملک تجاری در تهران توضیح دهیم.کلان‌شهر تهران به ۲۲ …

بیشتر بخوانید →
نکات مهم خرید و اجاره مسکن

نکات مهم خرید و اجاره مسکن

اگهی های املاک سایت شپینو نکات مهم خرید و اجاره مسکن در سایت شپینو چگونه آگهی املاک ثبت کنیم : ثبت آگهی املاک در مجاروت اتوبان …

بیشتر بخوانید →
اجاره ملک و رهن آپارتمان

اجاره ملک و رهن آپارتمان

اگهی های املاک سایت شپینو آگهی رهن و اجاره ملک و آپارتمان و خانه نوساز و چندسال ساخت ارزان در تهران .و کلیه نواحی شمال …

بیشتر بخوانید →
وسایل و لوازم تزیینی منزل

لوازم تزیینی منزل

اگهی های لوازم منزل شپینو ثبت آگهی برای فروش لوازم تزئینی و دکوری منزل در خانه به صورت دست دوم کارکرده یا نو یکی از …

بیشتر بخوانید →
لوازم منزل

لوازم منزل

اگهی های لوازم منزل شپینو ما برای لوازم منزل, وسایل تزیینی منزل, لوازم تزیینی خانه, لوازم دکوری منزل, وسایل دکوری منزل در خدمت شما هستیم. …

بیشتر بخوانید →
اسباب کشی در دوران کرونا

اسباب کشی در دوران کرونا

ثبت اگهی اسباب کشی در دوران کرونا معضلی جهانی است که اکثر افراد در این دوران با آن مواجه می شوند. بهترین راه حل برای …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان قم

ثبت آگهی آپارتمان در قم

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در قم یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در مشهد

ثبت آگهی آپارتمان در مشهد

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در مشهد یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در تبریز

ثبت آگهی آپارتمان در تبریز

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در تبریز یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در اراک

ثبت آگهی آپارتمان در اراک

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در اراک یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در اصفهان

ثبت آگهی آپارتمان در اصفهان

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در اصفهان یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در شیراز

ثبت آگهی آپارتمان در شیراز

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در شیراز یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در کرج

ثبت آگهی آپارتمان در کرج

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در کرج یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در تهران

ثبت آگهی آپارتمان در تهران

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در تهران یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در مازندران

ثبت آگهی ملک در مازندران | ثبت آگهی ملک مازندران

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در مازندران زیاد است. راه های زیادی برای …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در رشت و گیلان

ثبت آگهی ملک در رشت | ثبت آگهی ملک رشت

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در گیلان و رشت زیاد است. راه های …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در قزوین

ثبت آگهی ملک در قزوین | ثبت آگهی قزوین

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در قزوین زیاد است. راه های زیادی برای …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در کرج و البرز

ثبت آگهی ملک در کرج | ثبت آگهی کرج

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در البرز و کرج بالا است. راه های زیادی …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در اصفهان

ثبت آگهی ملک در اصفهان | ثبت اگهی ملک اصفهان

اگهی های املاک سایت شپینو همین حالا برای ثبت آگهی ملک در اصفهان اقدام نمایید. و ثبت آگهی ملک در اصفهان خدمت دیگری از ماست. و  …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در شیراز

ثبت آگهی ملک در شیراز

اگهی های املاک سایت شپینو شیراز از شهرهای بزرگ ایران است. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در شیراز نیز …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در مشهد

ثبت آگهی ملک در سراسر ایران | ثبت آگهی ملک در مشهد و…

اگهی های املاک سایت شپینو مشهد از شهرهای بزرگ ایران است که جمعیت زیادی دارد. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در تبریز

ثبت آگهی ملک در تبریز |ثبت اگهی ملک تبریز

اگهی های املاک سایت شپینو تبریز از شهرهای بزرگ ایران است که جمعیت زیادی دارد. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در تهران

ثبت آگهی ملک در تهران | ثبت اگهی ملک تهران

اگهی های املاک سایت شپینو تهران از شهرهای بزرگ ایران است که جمعیت زیادی دارد. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین …

بیشتر بخوانید →
خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی نو و دست دوم

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی نو و دست دوم: این روزها بازار خرید ماشین ظرفشویی بسیار داغ است و بیشتر افراد به دنبال خرید یک ماشین …

بیشتر بخوانید →
خرید ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی دست دوم و نو – راهنمای خرید

اگهی های فروش ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسیله های برقی مورد استفاده در منزل قطعا ماشین لباسشویی است. با خرید لوازم دست دوم اون …

بیشتر بخوانید →
خرید مبلمان

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید: زمانی که برای اولین بار به منزلی می روید نخستین چیزی که توجهتان را جلب میکند …

بیشتر بخوانید →
رهن کامل خانه

رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه

ثبت اگهی املاک رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه خرید خانه و صاحبخانه شدن شاید بزرگترین رویا و آرزوی هر فردی در …

بیشتر بخوانید →
پرداخت پول در معامله ی ملک

نحوه ی پرداخت پول و ثمن معامله در معاملات ملکی

اگهی های املاک نحوه ی پرداخت پول و ثمن معامله در معاملات ملکی: می توان گفت معاملات ملک با این که حس خیلی خوبی دارد …

بیشتر بخوانید →
خرید خانه نوساز

خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

خرید خانه نوساز هیجان زیادی دارد و به خاطر نو و تمیز بودن طرفداران زیادی دارد. خرید خانه نوساز یک انتخاب درست و هوشمندانه ای …

بیشتر بخوانید →
اجاره خانه

اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه

اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه اجاره خانه یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها می باشد. هنگامی که فصل …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی املاک

ثبت آگهی املاک | ثبت آگهی ملک

اگهی های املاک سایت شپینو در چند سال گذشته که دنیای اینترنت محدودتر بود برای فروش خانه و املاک خود در آگهی های روزنامه همشهری …

بیشتر بخوانید →
خرید ویلا

خرید ویلا در شمال و راهنمای خرید

اگهی های املاک سایت شپینو خرید ویلا در شمال و راهنمای خرید در دنیای امروز که همه چیز ماشینی شده است و آپارتمان ها و …

بیشتر بخوانید →

خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

اگهی های املاک سایت شپینو خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه یکی از زمان هایی که بازار ملک و املاک اصطلاحا به راه …

بیشتر بخوانید →
9 راه برای فروش فوری خانه ، فروش فوری منزل ، فروش خانه

9 راه برای فروش فوری خانه

اگهی های املاک سایت شپینو فروش فوری خانه فروش فوری خانه مسئله ای است که اصولی باید با آن برخورد کنید. شاید برای شما هم …

بیشتر بخوانید →
خرید لوازم دست دوم ، چه لوازمی را دست دوم بخریم ، اصول بهداشتی در خرید لوازم دست دوم

با خرید لوازم دست دوم اون چیزی که فکرشم نمیکردی بخر!!

اگهی های لوازم منزل اگر شما برای اولین بار است که اقدام به خرید لوازم دست دوم می کنید شاید با خود فکر می کنید …

بیشتر بخوانید →
برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم ، خرید خانه در تهران و شهرهای ایران

برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم

اگهی های املاک سایت شپینو خرید آپارتمان یا ملک یکی از تصمیمات اساسی و مهم است که معمولا هر شخص یا خانواده ای در طول …

بیشتر بخوانید →
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *