شپینو

ثبت آگهی املاک

وبلاگ , املاک , ثبت اگهی

۱۴ آبان ۱۳۹۹ 66 بازدید
شپینو
ثبت آگهی املاک

ثبت آگهی املاک

در چند سال گذشته که دنیای اینترنت محدودتر بود برای فروش خانه و املاک خود در آگهی های روزنامه همشهری ملک خود را به فروش می گذاشتید یا ملک را به مشاور املاک محله خود میسپردید. امروزه می توان با استفاده از سایت هایی که می توان در آن ها درج و ثبت آگهی املاک انجام داد، به راحتی و در زمان کمتر ملک خود را به فروش برسانید.

به دلیل کمبود وقت و گسترده شدن اینترنت و تبلیغات بهترین راه برای فروش فوری خانه ثبت آگهی در سایت های خرید و فروش املاک است. این آگهی ها به راحتی و بدون صرف زمان زیاد قابل دسترس همه است و بهترین راه تبلیغات ملک شما است.

در مورد نکات قابل توجه در خصوص اجاره ملک بخوانید : اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه

راه های نوشتن و ثبت آگهی املاک جذاب

در ادامه تکنیک هایی برای افزایش بازدید آگهی املاک شما که برای بازدیدکننده جذاب باشد، آورده ایم که با دقت بخوانید.

ثبت آگهی املاک برای فروش و اجاره خانه

قرار دادن عکس ملک برای آگهی

برای درج آگهی املاک حتما از ملک حود عکس بگیرید و از عکس واقعی ملک برای جذب مشتریان و خریداران واقعی استفاده کنید. تحقیقات نشان داده که خریداران قبل از باز کردن آگهی به مدت 20 ثانیه به عکس اگهی توجه می کنند و اگر عکس باب میل و خوشایند آن ها بود روی آگهی کلیک می کنند تا مشخصات بیشتر ملک را بدانند.

عکس اگهی باید چگونه باشد؟

عکس نور کافی داشته باشد و تاریک نباشد، با دوربین مناسب و باکیفیت عکس برداری کنید، زاویه و جهت مناسبی برای عکس انتخاب کنید، عکس واضح و باکیفیت باشد.

تیتر آگهی جذاب باشد

تیتر آگهی ملک از مهم ترین مولفه ها بعد از عکس آگهی می باشد. براساس محتوای آگهی تیتر را بنویسید. تنها چند ثانیه فرصت دارید که مشتری را جذب کنید تا روی آگهی شما کلیک کند و با شما تماس بگیرد تا شرایط بیشتر ملک را پرس و جو کند تا از ملک بازدید کند.

در مورد راهنمای خرید خانه در تهران بخوانید : خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

سعی کنید برای ثبت آگهی املاک براساس واقعیت بهترین تیتر آگهی را بنویسید. نه خیلی اغراق آمیز باشد و نه دور از واقعیت تا خریدار به شما اعتماد کند و با شما تماس بگیرد. مثلا فروش آپارتمان لوکس در بهترین لوکیشن غرب تهران

در توضیحات آگهی از کلمات تخصصی در حوزه املاک استفاده کنید

اکنون که مشتری با تیتر جذاب و عکس آگهی روی آگهی شما کلیک کرد، می خواهد توضیحاتی که در مورد ملک نوشته اید را بخواند.

سعی کنید از اصطلاحات تخصصی املاک برای توضیحات اگهی استفاده کنید. هر چه توضیحات آگهی کامل تر و دقیق تر و قابل فهم تر باشد میزان تماس و زنگ خور شما بالاتر می رود.

در مورد راهنمای خرید خانه نوساز در تهران بخوانید : خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

شما می توانید راجع به موارد زیر توضیح دهید:

  • ساختمان که شمالی یا جنوبی است
  • لوکیشن دقیق منطقه و اینکه اگر در کوچه است کوچه آن چند متری است
  • اگر آپارتمان است چند طبقه و چند واحد است، طبقه چندم است
  • میزان نورگیری خانه چگونه است
  • نقشه خانه و متراژ آن چگونه است
  • چند اتاق دارد
  • چند سال ساخت است
  • پارکینگ و انباری دارد یا خیر
  • امکانات خانه را از هر لحاظ بیان کنید و…

توضیحات آگهی بیشتر از 250 کلمه نباشد که مخاطب را خسته کند یا با حجم انبوهی از کلمات مواجه شود.

برای نوشتن و ثبت آگهی املاک از سایت های معتبر ثبت آگهی رایگان استفاده کنید تا بازدیدکنندگان آگهی شما افزایش یابد.

خود را جای مشتری بگذارید و توضیحاتی که از دید او جذاب و خواندنی و موردنیاز باشد بنویسید.

ملک را در همان حدی که هست توضیح دهید خیلی ملک را فراتر از حدی که هست توصیف نکنید.

ویژگی های ملک را که قابل توجه مشتری می باشد را به صورت موردی بیان کنید و امکانات منحصر به فردی که دارد را کامل توضیح دهید.

راه های ارتباطی در دسترس را وارد کنید

شما می توانید شماره تلفن خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیرند یا به شما پیامک دهند. شماره خود را در دسترس قرار دهید و منتظر تماس خریداران باشید.

در مورد قیمت ملک خود تحقیق کنید که متناسب باشد

اگر شما تمام موارد فوق را رعایت کردید اما هنوز تماس دریافتی نداشتید حتما قیمت بالا یا پرتی گذاشتید. قبل از ثبت آگهی املاک ابتدا در مورد قیمت محله و منطقه خود بر اساس سال ساخت و امکانات تحقیق کنید بعد قیمت بگذارید. می توانید با یک مشاور املاک در محله خود مشاوره کنید.

در مورد نحوه پرداخت پول برای خرید خانه بخوانید : نحوه ی پرداخت پول و ثمن معامله در معاملات ملکی

شما می توانید ملک خود را شامل مغازه ، زمین ، آپارتمان ، خانه کلنگی و… را برای فروش ، رهن ، اجاره و …. در سایت شپینو ثبت کنید تا افراد بتوانند آن را پیدا کنند.

پس از ثبت آگهی ملک، اگهی شما در صدر اگهی ها تا زمانی که فرد دیگری اقدام به درج آگهی املاک نکرده باشد، قرار می گیرد. ثبت آگهی ملک جهت خرید فروش ملک امکان پذیر است.

برای ثبت آگهی املاک کلیک کنید.

یک روش کاربردی برای پاسخگویی به آگهی ملک

اگر شما یک مشاور املاک هستید که مواردی برای فروش دارید می توانید آن ها را در سایت شپینو آگهی کنید تا به فروش برسانید یا رهن و اجاره دهید.

یکی از تکنیک های فروش خانه در سایت های خرید و فروش و فضای مجازی این است که پس از گذشت ساعات اولیه ثبت آگهی که مشتری تماس گرفت نگویید که هنوز مورد آگهی موجود است. متراژ دقیق ملک را با یکی دو متر اختلاف ثبت کنید.

بعد از تماس به مشتری بگویید که موردی مشابه دارید و بگویید آن مورد اجاره یا فروش رفته. می توانید بگویید که این مورد بهتری است. برای این مورد وقت بازدید بگذارید و بگویید که در اولین فرصت مراجعه کند چون ممکن است مشتری دیگری تماس بگیرد و زودتر از شما ملک را بازدید کند.

آن مشتری متقاضی ملک شود و این ملک با این فرصت استثنایی از دست شما برود.

ممکن است مشتری بعد از تماس ملکی که شما اگهی کرده اید متناسب با بودجه او نباشد می توانید ملک دیگری را متناسب با بودجه یا امکاناتی که می خواهد به او پیشنهاد دهید.

حتما اگر مشتری مایل است به او کمک کنید تا در منطقه ای که می خواهد با امکانات و متراژ موردنظر و بودجه او ملکی را پیشنهاد دهید تا هم به خود کمک کنید هم به او.

یکی از اصول فروشندگی مخصوصا ملک این است که نشان دهید مورد مدنظر متقاضیان دیگری نیز دارد که اگر آن ها نجنبند ممکن است از دست برود.

از دلایلی که می گوییم به گونه ای نشان دهید که ملک در ساعت اولیه روز فروش یا اجاره رفته است این است که مشتری متوجه می شود ملک مورد خوبی بوده که سریع از دست رفته و می توانید به عنوان مورد دیگری به او معرفی کنید. در این صورت باعث ترغیب مشتری برای معامله ملک می شوید.

این فنون تکنیک های فروش ملک است که حتما رعایت کنید تا ملک شما سریعتر به فروش یا اجاره رود. این مورد را به خاطر بسپارید که همیشه عرضه و تقاضا با هم رابطه مستقیم دارند.

در مورد رهن کامل ملک و خانه ، مزایا و معایب آن حتما بخوانید : رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه 

شاید با خود فکر می کنید که چرا برای فروش ملک باید از این ترفند استفاده کنم؟

شما مثل بقیه مشاغل در حوزه فروش کالا باید تلاش کنید تا روی ذهن افراد تاثیر بگذارید تا رغبت کنند از شما خرید کنند. مثل بسیاری از مغازه ها که با تخفیفات یا حراجی مشتری را به داخل مغازه می شکند شما هم با این ترفند می توانید مشتری بیشتری جذب کنید.

این فنون و تکنیک ها را در حرفه مشاوره املاک تا جایی به کار ببرید که به کلاهبرداری یا دروغ و صادق نیودن در معامله منجر نشود و درستی خود را در کار حفظ کنید تا از شغل و حرفه خود رضایت کافی داشته باشید.

هرگز عیب و ایرادهای ملک را فاکتور نگیرید و آن ها را نپوشانید. با مشتری صادق باشید تا با خیال راحت از شما خرید کند و به شما برای موارد دیگر که خواست اطمینان داشته باشد. برای ثبت آگهی فروش ملک می توانید در سایت شپینو ثبت نام کنید تا سریعا ملک خود را به فروش برسانید یا رهن و اجاره دهید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *