شپینو
شپینو
نیازمندی های رایگان

ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

چگونه اگهی تاثیر گذار ثبت کنیم؟

ثبت اگهی و نیازمندی های رایگان یکی از کارهایی است که افراد برای خرید یا فروش محصول ، کالا انجام می دهند.شاید این اتفاق برای شما افتاده باشد که یک نفر اگهی ثبت میکند و بازخورد مناسبی از آن میگیرد ولی شخص دیگری نه؟ما در این مقاله همه عوامل تاثیر گذار را برای شما توضیح دادیم.چه چیزی باعث این نتایج متفاوت می باشد.در ادامه به شما میگویم چگونه بهترین بازدهی را از یک ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان داشته باشید.

محتوایات یک اگهی

اگر آگهی های موجود در یک سایت ثبت آگهی بررسی کنید انواع مختلفی از ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را می بینید. بیاید با برسی آن ها اگهی های موفق را شناسایی کنیم.

 1. عنوان تاثیر گذار

یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین ویژگی یک آگهی عنوان آن است.شما با انتخاب عنوان مناسب می توانید تعیین کنید که بیشترین بازدید را برای اگهی خود تضمین کنید.سایت های درج آگهی این امکان را به شما می دهند که شما متوجه شوید که چند نفر اگهی شما را مشاهده کردند.اگر این امکان وجود داشت که شما به آمارهای همه اگهی ها دسترسی داشته باشید متجوه میشدید که بیشترین بازدید برای اگهی هایی با عنوان جذاب می باشد.

 1. شفافیت اطلاعات

برای جذب افراد به سمت اگهی شما باید اطلاعات شفافی را در اختیار آن ها قرار دهید.این اطلاعات شفاف با توجه به نوع آگهی متفاوت است مثلا در اگهی ثبت برای خرید و فروش املاک با اگهی استخدامی اطلاعاتی که قرار میگیرد بسار متفاوت است.

اطلاعات مهم در ثبت اگهی برای خرید فروش منزل

اگر میخواهید یک آگهی خوب برای فروش یک ملک داشته باشید به این نکات توجه کنید.

 • متراژ ملک

یکی از نکاتی که برای افرادی که در اگهی های املاک در نظر دارند متراژ یک ملک است.برای بعضی از افراد متراژ های خیلی بالا مد نظر است ولی برای بعضی دیگر متراژ اهمیت کمتری دارد.افراد و سلایق متفاوت آن ها را در نظر داشته باشید.

 • تعداد اتاق ها

تعداد اتاق های یک ملک.افراد پر جمعیت حتما به دنبال ملک هایی با اتاق هستند ولی افرادی که مجرد زندگی می ندد در سوئیت های فلت هم زندگی می کنند.آیا اتاق داری کمد دیواری میباشد؟

 • طبقه و واحد ها

بعضی از افراد ترجیح می دهند در ملک هایی ساکن شوند که کم جمعیت و آرام باشد.پس در اگهی درج کنید که این ملک چند طبقه و چه تعداد واحدی دارد.و ملک مد نظر در چه طبقه ای قرار دارد.

 • سن بنا

آیا ملک شما تازه ساخت و کلید نخورده است؟ یا قدمت زیادی دارد حتما این مورد را در اگهی خود درج کنید.بعضی از افراد دنبال خانه های حیاط دار کلنگی میگردند.

 • ویژگی های ملک

ملک شما چه ویژگی هایی دارد؟مثلا اگر ملک شما در طبقه دوم به بالا باشد برای افراد مهم است که بدانند که آسانسور دارد یا نه؟

اگر افراد ماشین داشته باشند به دنبال این ملکی هستند که حتما دارای پارکینگ باشد.آشپزخانه هایی با گازه های صفحه ای هم مشتری خوبی دارد.

انباری یکی از ویژگی هایی است که بیشتر ایرانی ها  از وجود آن با ملک استقبال میکنند.

 • موعد تحویل

بعضی از ملک ها سریعا تخلیه می شوند و افراد می توانند در آن ساکن شوند بعضی دیگر نه باید موعد خاصی برسند تا این تحویل انجام شود.

 • محله مورد نظر

این ملک در کدام محله شهر قرار دارد؟ بعضی از افراد اگهی ها را بدون در نظر داشتن مجله مورد نظر به ترتیب پیمایش می کنند چه بسا وسط کار خسته و اصلا نوبت به اگهی شما نرسد و همینطور دوباره آگهی های جدید می رسید آگهی شما پایین تر قرار میگیرد.پایین قرار گرفتن آگهی باعث می شود شما شانس بازدید بیشتر را از دست بدهید.

بعضی افراد دنبال محله خاصی هستند  شما در اگهی خود محله مربوطه و محدده مورد نظر را حتما درج و شانس خود را بیشتر کنید.

 • دسترسی

ملک مورد نظر از نظر دسترسی چگونه است؟ مثلا یکی از ویژگی های مهم در شهر تهران دسترسی به BRT و مترو می باشد.افرادی که ماشین شخصی ندارند یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنند برای شان مهم است که به این دو وسیله دسترسی دارند یا نه؟

دسترسی به مغازه، فروشگاه و … هم برای آن ها مهم است.اگر ملک شما دارای این ویژگی هست حتما آن را ذکر کنید.

 • مبله بودن یا فروشی بودن وسایل

بعضی از ملک ها مبله اجاره داده میشوند.اگر ملک شما دارای این ویژگی هست حتما آن را ذکر کنید.بعضی از خانه ها در هنگام فروش وسایلی هم برای عرضه دارند که شما می تواند آن را ذکر کنید.

 • تصویر ملک

برای اگهی خود حتما تصویر ملک را بگذاری.بعضی از افراد ملک هایی که تصویر دارند را جستجو میکنند.در تصویر هایی که برای ملک میگذارید حتما خلاقیت به خرج دهید و عکس های واضح بگیرید.اگر نیاز هست حتما وسایل و فضا را مرتب کنید تا بتوانید حس تاثیرگذاری بیشتری در مخاطب ایجاد کنید.از قسمت های مختلف ملک عکس بگذارید.

 • سیستم سرمایشی و گرمایشی

سیستم سرمایشی و گرمایشی ملک مورد نظر چگونه است؟بعضی از ملک ها سیستم گرمایشی و سرمایشی با اسپلیت دارند بعضی پکیج و شوفاژ و ….همه این موارد را ذکر کنید .

 • سرویس بهداشتی و حمام

بعضی خانه ها سرویس بهداشتی و حمام مشترک و در بعضی دیگر جدااست .این کورد را در آگهی خود ذکر کنید.مثلا اگر سرویس بهداشتی شما به توالت فرنگی مجهز است آن را بگویید چون خیلی ها با این نوع سرویس مشکل دارند.

 • کفپوش خانه

کف پوش سرامیک یا لمینت یا موکت شده است.این را در آگهی خود ذکر کنید.

 • نقشه ملک

به کاربر این امکان را بدهید که بتواند محدوده اطراف ملک را بررسی کند.این کار باعث می شود مشتری یک دید کلی نسبت به ملک داشته باشد.

 • رهن، اجاره، فروش

ملک مورد نظر شما رهن و اجاره است؟ قابلیت رهن کامل دارد؟یا فروشی؟بعضی از مالکین قصد فروش دارند و ممکن است با رهن و اجاره پیشنهاد فروش در اگهی را هم بگذارند.در اگهی خود به طور واضح و کامل درج کنید که نوع آگهی شما کدامیک از این موارد است.

 • شرایط خاص

اگر خانه خود را حتما به خانواده میخواهید اجاره دهید در دسته بندی مناسب آن ذکر کنید.بعضی از مالکان تاکید دارند که خانه را فقط به خانواده اجاره دهند.بعضی از ملک ها هم فقط قابل سکونت برای افراد مجرد می باشند.این دو مورد را درنظر داشته باشید.

 • قیمت

در اگهی خود قیمت ملک را درج کنید.اگر قیمت را درج نکنید ممکن است کاربرانی که فیلتر قیمت انجام می دهند اگهی شما را از دست می دهند.در قیمت هم شفافیت را در نظر داشته باشید.این نکات را در هنگام درج آگهی رایگان خود در نظر داشته باشید تا بتوانید بازخورد مناسبی داشته باشید.

 • شماره تماس

برای اینکه مشتری با شما تماس بگیرد حتما شماره خود را در اگهی درج کنید.شماره تلفنی را درج کنید  که حتما پاسخگو باشید.

 1. دسته بندی مناسب

اگهی خود را در دسته بندی مناسب آن درج کنید.عدم رعایت این نکته منجر می شود مخاطب هدف شما را پیدا نکند.پس انتخاب درستی داشته باشید.

 1. زمان اگهی

اگر عجله دارید که به هرف خود برسید حتما اگهی را روزانه تمدید کنید تا اگهی های جدید مانع دیده نشدن اگهی شما نشوند.

بعضی از سایت های درج اگهی دائمی هستند اما بعضی از سایت ها مدت دار هستند و شما برای آن باید هزینه پرداخت کنید.

 1. قرار دادن نقشه

در بعضی آگهی ها درج نقشه به کاربر در انتخابش کمک می کند.مثلا درج نقشه در آگهی خرید یت فروش ملک خیلی تاثیر گذار است.کاربران در نقشه تمام اطراف ملک را بررسی می کنند.

نکاتی قبل از درج آگهی

 • قبل از اینکه ثبت اگهی و نیازمندی های رایگان خود را درج کنید باید  اقداماتی را انجام دهید.مثلا در همین آگهی برای ملک اگر خانه نیاز به تعمیر دارد حتما این تعمیرات را انجام دهید.در اگهی استخدام نیروی کار حتما مطمئن شوید که به این نیرو نیاز دارید  و امکاناتی که باید برای  او لازم است فراهم کنید.
 • فقط به یک سایت درج آگهی بسنده نکنید و آگهی خود را در همه سایت های پر بازدید و نیازمندی های رایگان قرار دهید.

یکی از سایت های دیگری که مییتوانید از آن برای درج آگهی رایگان خود ایده بگیرید سایت شیپینو می باشد.این سایت یکی از سایت های خوب در زمینه خرید از سایت های خارجی چون آماوزن، ebay …. می باشد.

نیازمندی های رایگان و آگهی رایگان نیازمندیها در سایت شپینو در سریع ترین زمان ممکن ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان در شپینو به راحتی انجام می پذیرد
تبلیغات اینترنتی و آنلاین
وبلاگ

تبلیغات اینترنتی چیست؟

امروزه تبلیغات اینترنتی و آنلاین یکی از راه های موثر در بازاریابی برای برند و کسب و کارها و فروش محسوب می شود. اگر شما …

بیشتر بخوانید →
ثبت اگهی در کرج
وبلاگ

ثبت اگهی در کرج | نیازمندیهای رایگان کرج | ثبت اگهی در البرز | اگهی استخدام در کرج

ثبت اگهی اگهی های استخدام اگهی استخدام در کرج ثبت اگهی در کرج در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. سایت نیازمندیها و آگهی …

بیشتر بخوانید →
خرید پژو 206
وبلاگ

خرید پژو ۲۰۶ به صورت آنلاین

خرید پژو۲۰۶ در سایت شپینو خودروی ۲۰۶ خودروی محبوب خیلی از ما میباشد. هویت اصلی این خودرو به فرانسه برمی گردد اما امروزه شرکت ایران …

بیشتر بخوانید →
فروش ماشین آلات صنعتی و نکات آن
وبلاگ

فروش ماشین آلات صنعتی و نکات آن

برای فروش ماشین آلات صنعتی دست دوم کارکرده و نو در اقصی نقاط ایران از جمله شهر های بزرگ مانند شهر تهران بزرگ و کرج و …

بیشتر بخوانید →
فروش لوازم خانه
ثبت اگهی

فروش لوازم خانه و نکات مهم آن

برای فروش لوازم خانه چه به صورت نو چه به صورت دست دوم در هر کجای ایران هستید، اعم از تهران و کرج و مشهد …

بیشتر بخوانید →
نیازمندی های رایگان
وبلاگ

ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

چگونه اگهی تاثیر گذار ثبت کنیم؟ ثبت اگهی و نیازمندی های رایگان یکی از کارهایی است که افراد برای خرید یا فروش محصول ، کالا …

بیشتر بخوانید →
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *