شپینو
شپینو
نیازمندی های رایگان

ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را چگونه تاثیر گذار انجام دهیم؟

چگونه اگهی تاثیر گذار ثبت کنیم؟

ثبت اگهی و نیازمندی های رایگان یکی از کارهایی است که افراد برای خرید یا فروش محصول ، کالا انجام می دهند.شاید این اتفاق برای شما افتاده باشد که یک نفر اگهی ثبت میکند و بازخورد مناسبی از آن میگیرد ولی شخص دیگری نه؟ما در این مقاله همه عوامل تاثیر گذار را برای شما توضیح دادیم.چه چیزی باعث این نتایج متفاوت می باشد.در ادامه به شما میگویم چگونه بهترین بازدهی را از یک ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان داشته باشید.

حتما بخوانید : ثبت اگهی در کرج | نیازمندیهای رایگان کرج | ثبت اگهی در البرز | اگهی استخدام در کرج 

محتوایات یک اگهی

اگر آگهی های موجود در یک سایت ثبت آگهی بررسی کنید انواع مختلفی از ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان را می بینید. بیاید با برسی آن ها اگهی های موفق را شناسایی کنیم.

 1. عنوان تاثیر گذار

یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین ویژگی یک آگهی عنوان آن است.شما با انتخاب عنوان مناسب می توانید تعیین کنید که بیشترین بازدید را برای اگهی خود تضمین کنید.سایت های درج آگهی این امکان را به شما می دهند که شما متوجه شوید که چند نفر اگهی شما را مشاهده کردند.اگر این امکان وجود داشت که شما به آمارهای همه اگهی ها دسترسی داشته باشید متجوه میشدید که بیشترین بازدید برای اگهی هایی با عنوان جذاب می باشد.

اثر تبلیغات در جذب مشتری : تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

 1. شفافیت اطلاعات

برای جذب افراد به سمت اگهی شما باید اطلاعات شفافی را در اختیار آن ها قرار دهید.این اطلاعات شفاف با توجه به نوع آگهی متفاوت است مثلا در اگهی ثبت برای خرید و فروش املاک با اگهی استخدامی اطلاعاتی که قرار میگیرد بسار متفاوت است.

اطلاعات مهم در ثبت اگهی برای خرید فروش منزل

اگر میخواهید یک آگهی خوب برای فروش یک ملک داشته باشید به این نکات توجه کنید.

نکات خرید خانه نوساز : خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

 • متراژ ملک

یکی از نکاتی که برای افرادی که در اگهی های املاک در نظر دارند متراژ یک ملک است.برای بعضی از افراد متراژ های خیلی بالا مد نظر است ولی برای بعضی دیگر متراژ اهمیت کمتری دارد.افراد و سلایق متفاوت آن ها را در نظر داشته باشید.

 • تعداد اتاق ها

تعداد اتاق های یک ملک.افراد پر جمعیت حتما به دنبال ملک هایی با اتاق هستند ولی افرادی که مجرد زندگی می ندد در سوئیت های فلت هم زندگی می کنند.آیا اتاق داری کمد دیواری میباشد؟

 • طبقه و واحد ها

بعضی از افراد ترجیح می دهند در ملک هایی ساکن شوند که کم جمعیت و آرام باشد.پس در اگهی درج کنید که این ملک چند طبقه و چه تعداد واحدی دارد.و ملک مد نظر در چه طبقه ای قرار دارد.

اگر می خواهید لوازم منزل و خانه خود را بفروشید حتما بخوانید : فروش لوازم خانه و نکات مهم آن

 • سن بنا

آیا ملک شما تازه ساخت و کلید نخورده است؟ یا قدمت زیادی دارد حتما این مورد را در اگهی خود درج کنید.بعضی از افراد دنبال خانه های حیاط دار کلنگی میگردند.

 • ویژگی های ملک

ملک شما چه ویژگی هایی دارد؟مثلا اگر ملک شما در طبقه دوم به بالا باشد برای افراد مهم است که بدانند که آسانسور دارد یا نه؟

اگر افراد ماشین داشته باشند به دنبال این ملکی هستند که حتما دارای پارکینگ باشد.آشپزخانه هایی با گازه های صفحه ای هم مشتری خوبی دارد.

خرید خانه در تهران و نکاتی که باید رعایت کنید : خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

انباری یکی از ویژگی هایی است که بیشتر ایرانی ها  از وجود آن با ملک استقبال میکنند.

 • موعد تحویل

بعضی از ملک ها سریعا تخلیه می شوند و افراد می توانند در آن ساکن شوند بعضی دیگر نه باید موعد خاصی برسند تا این تحویل انجام شود.

نکات مهم در فروش خودرو و ماشین دست دوم : در فروش خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟

 • محله مورد نظر

این ملک در کدام محله شهر قرار دارد؟ بعضی از افراد اگهی ها را بدون در نظر داشتن مجله مورد نظر به ترتیب پیمایش می کنند چه بسا وسط کار خسته و اصلا نوبت به اگهی شما نرسد و همینطور دوباره آگهی های جدید می رسید آگهی شما پایین تر قرار میگیرد.پایین قرار گرفتن آگهی باعث می شود شما شانس بازدید بیشتر را از دست بدهید.

بعضی افراد دنبال محله خاصی هستند  شما در اگهی خود محله مربوطه و محدده مورد نظر را حتما درج و شانس خود را بیشتر کنید.

درباره فروش ماشین آلات صنعتی و خط تولید بخوانید : فروش ماشین آلات صنعتی و نکات آن

 • دسترسی

ملک مورد نظر از نظر دسترسی چگونه است؟ مثلا یکی از ویژگی های مهم در شهر تهران دسترسی به BRT و مترو می باشد.افرادی که ماشین شخصی ندارند یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنند برای شان مهم است که به این دو وسیله دسترسی دارند یا نه؟

دسترسی به مغازه، فروشگاه و … هم برای آن ها مهم است.اگر ملک شما دارای این ویژگی هست حتما آن را ذکر کنید.

 • مبله بودن یا فروشی بودن وسایل

بعضی از ملک ها مبله اجاره داده میشوند.اگر ملک شما دارای این ویژگی هست حتما آن را ذکر کنید.بعضی از خانه ها در هنگام فروش وسایلی هم برای عرضه دارند که شما می تواند آن را ذکر کنید.

نکات ثبت آگهی املاک برای فروش خانه و ملک : ثبت آگهی املاک

 • تصویر ملک

برای اگهی خود حتما تصویر ملک را بگذاری.بعضی از افراد ملک هایی که تصویر دارند را جستجو میکنند.در تصویر هایی که برای ملک میگذارید حتما خلاقیت به خرج دهید و عکس های واضح بگیرید.اگر نیاز هست حتما وسایل و فضا را مرتب کنید تا بتوانید حس تاثیرگذاری بیشتری در مخاطب ایجاد کنید.از قسمت های مختلف ملک عکس بگذارید.

 • سیستم سرمایشی و گرمایشی

سیستم سرمایشی و گرمایشی ملک مورد نظر چگونه است؟بعضی از ملک ها سیستم گرمایشی و سرمایشی با اسپلیت دارند بعضی پکیج و شوفاژ و ….همه این موارد را ذکر کنید .

 • سرویس بهداشتی و حمام

بعضی خانه ها سرویس بهداشتی و حمام مشترک و در بعضی دیگر جدااست .این کورد را در آگهی خود ذکر کنید.مثلا اگر سرویس بهداشتی شما به توالت فرنگی مجهز است آن را بگویید چون خیلی ها با این نوع سرویس مشکل دارند.

 • کفپوش خانه

کف پوش سرامیک یا لمینت یا موکت شده است.این را در آگهی خود ذکر کنید.

 • نقشه ملک

به کاربر این امکان را بدهید که بتواند محدوده اطراف ملک را بررسی کند.این کار باعث می شود مشتری یک دید کلی نسبت به ملک داشته باشد.

حتما بخوانید : معروف ترین برندهای گوشی موبایل

 • رهن، اجاره، فروش

ملک مورد نظر شما رهن و اجاره است؟ قابلیت رهن کامل دارد؟یا فروشی؟بعضی از مالکین قصد فروش دارند و ممکن است با رهن و اجاره پیشنهاد فروش در اگهی را هم بگذارند.در اگهی خود به طور واضح و کامل درج کنید که نوع آگهی شما کدامیک از این موارد است.

شرایط خاص

اگر خانه خود را حتما به خانواده میخواهید اجاره دهید در دسته بندی مناسب آن ذکر کنید.بعضی از مالکان تاکید دارند که خانه را فقط به خانواده اجاره دهند.بعضی از ملک ها هم فقط قابل سکونت برای افراد مجرد می باشند.این دو مورد را درنظر داشته باشید.

 • قیمت

در اگهی خود قیمت ملک را درج کنید.اگر قیمت را درج نکنید ممکن است کاربرانی که فیلتر قیمت انجام می دهند اگهی شما را از دست می دهند.در قیمت هم شفافیت را در نظر داشته باشید.این نکات را در هنگام درج آگهی رایگان خود در نظر داشته باشید تا بتوانید بازخورد مناسبی داشته باشید.

بیشتر بدانید : راهنمای خرید گوشی دست دوم

 • شماره تماس

برای اینکه مشتری با شما تماس بگیرد حتما شماره خود را در اگهی درج کنید.شماره تلفنی را درج کنید  که حتما پاسخگو باشید.

 1. دسته بندی مناسب

اگهی خود را در دسته بندی مناسب آن درج کنید.عدم رعایت این نکته منجر می شود مخاطب هدف شما را پیدا نکند.پس انتخاب درستی داشته باشید.

 1. زمان اگهی

اگر عجله دارید که به هرف خود برسید حتما اگهی را روزانه تمدید کنید تا اگهی های جدید مانع دیده نشدن اگهی شما نشوند.

بعضی از سایت های درج اگهی دائمی هستند اما بعضی از سایت ها مدت دار هستند و شما برای آن باید هزینه پرداخت کنید.

ما برای فروش لپ تاپ استوک در خدمت شما هستیم. برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید.

 1. قرار دادن نقشه

در بعضی آگهی ها درج نقشه به کاربر در انتخابش کمک می کند.مثلا درج نقشه در آگهی خرید یت فروش ملک خیلی تاثیر گذار است.کاربران در نقشه تمام اطراف ملک را بررسی می کنند.

نکاتی قبل از درج آگهی

 • قبل از اینکه ثبت اگهی و نیازمندی های رایگان خود را درج کنید باید  اقداماتی را انجام دهید.مثلا در همین آگهی برای ملک اگر خانه نیاز به تعمیر دارد حتما این تعمیرات را انجام دهید.در اگهی استخدام نیروی کار حتما مطمئن شوید که به این نیرو نیاز دارید  و امکاناتی که باید برای  او لازم است فراهم کنید.
 • فقط به یک سایت درج آگهی بسنده نکنید و آگهی خود را در همه سایت های پر بازدید و نیازمندی های رایگان قرار دهید.

یکی از سایت های دیگری که مییتوانید از آن برای درج آگهی رایگان خود ایده بگیرید سایت شیپینو می باشد.این سایت یکی از سایت های خوب در زمینه خرید از سایت های خارجی چون آماوزن، ebay …. می باشد.

نیازمندی های رایگان و آگهی رایگان نیازمندیها در سایت شپینو در سریع ترین زمان ممکن

ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان در شپینو به راحتی انجام می پذیرد

برای ثبت اگهی استخدام بیشتر بدانید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

برای تاثیر گذار شدن این کار باید توجه داشته باشیم که در چه سایتی و یا صفحه ای ، نیازمندی های خود را منتشر میکنیم؟

بهتر است از سایتی استفاده کنیم که بازدهی و بازتاب بالایی داشته باشد.

تعداد کاربران زیادی داشته باشد.

خرید و فروش در آن با تنوع و تعداد بالا انجام شود.

میزان رضایت کاربران از آن بالا باشد.

به روز باشد و موضوعات روزانه را پیگیری کند

در خیلی از سایت ها ثبت آگهی و نمایش و انتشار آن با هزینه هایی همراه است. بهتر است از گزینه ای استفادهکنید که این مسئله رایگان باشد تا در صورتی که ثبت نیازمندی های رایگانتان به نتیجه نرسید، ضرری را متحول نشوید.

سایت شپینو با داشتن تمامی امکانات فوق، و رضایت کاربران در صدد آن است که به شما برای ترق و پیشرفتتان کمک کند.

ثبت آگهی رایگان و ثبت نیازمندی های رایگان در شپینو ، یکی از خدمات آن است که بسیار حائز اهمیت است.

استفاده از روش های جدید ثبت آگهی بسیار بیشتر از قبل نتیجه داده است، زیرا:

گسترده بودن سایت ها،

این صفحه ها به دلیل اینترنتی بودن و دسترسی بالا ، باعث می شود که افراد زیادی از آن با خبر باشند.

در واقع تمامی کسانی که گوشی هوشمند دارند و یا به هر طریقی به اینترنت دسترسی دارند می توانند از این آگهی ها و تبلیغات با خبر شوند.

 

هر جا و هر ساعت،

باز هم به دلیل فراگیر بودن آگهی ها و نیازمندیها و ثبت آن ها در اینترنت ، در هر ساعت از شبانه روز می توان به انتشار آن ها پرداخت.

کم هزینه تر بودن ،

به دلیل جلوگیری از نشر این تبلیغات  در مکان ها ی عمومی و عدم استفاده از بنر، بیلبورد ، چاپ کاغذ و…می توانید هزینه کمتری پرداخت نمایید.

سایت شپینو کمک میکند تا ثبت آگهی شما موثر شود و بدون دغدغه و هزینه و با سرعت بالا آگهی خود را ثبت کنید.

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *