ثبت آگهی شپینو
ثبت آگهی شپینو
خرید یخچال الکترواستیل

خرید یخچال الکترواستیل | فروش یخچال الکترواستیل

خرید یخچال الکترواستیل ، فروش یخچال الکترواستیل در سایت شپینو

شرکت نام آشنای ایرانی الکترواستیل ، یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان یخچال فریزر می باشد. این شرکت انواع یخچال و فریزر را هم برای مصارف خانگی و صنعتی با بهترین کیفیت تولید می کند. در سال های اخیر ، الکترواستیل در تولید یخچال از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده تا بتواند نیاز مشتریان ایرانی را با قیمت مناسب تر برآورده کند. یخچال های الکترواستیل در انواع یخچال فریزر دوقلو ، فریزر بالا و پایین و ساید بای ساید تولید می شود. این شرکت معتبر ایرانی در جدیدترین محصولات خود از قابلیت های بروزی مانند فیلتر تصفیه آب ، موتور قدرتمند و یخساز اتوماتیک استفاده کرده است. شپینو انواع یخچال الکترواستیل را با گارانتی رسمی به فروش می رساند.

 

خرید یخچال الکترو استیل

دستگاهی است که از یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل می‌شود. از یخچال برای خنک نگهداشتن مواد غذایی، داروها و دیگر چیزهای فاسدشدنی استفاده می‌شود. یخچال‌ها از دیرباز تاکنون تغییرات بسیاری را به خود دیده‌اند. از یخچال‌های طبیعی گرفته تا یخچال‌های دست‌ساز زیرزمینی و بعدها یخچال‌های نفتی و گازی و عموم یخچال‌های امروزی که با جریان الکتریسیته کار می‌کنند.

ما برای خرید یخچال الکترواستیل ، فروش یخچال الکترواستیل در سایت شپینو هستیم.

بیشتر بخوانید : فروش یخچال ال جی | خرید یخچال ال جی

دسته بندی یخچال های الکترواستیل

یخچال فریزر ساید بای ساید: یکی از محصولات پرطرفدار در حوزه یخچال فریزر، یخچال های ساید هستند که به دلیل گنجایش بالا در نگه داری مواد غذایی و داشتن یخچال و فریزر در کنار هم مورد توجه بسیار قرار گرفته است. اغلب این گونه یخچال ها دارای قسمت بار هستند که دسترسی سریع به بطری های نوشیدنی پرمصرف را برای کاربر فراهم کرده و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

یخچال فریزرهای دوقلو:

این نوع از یخچال ها برای افراد و خانواده هایی است. که پرجمعیت بوده و یا به دلیلی مانند مصرف زیاد مواد غذایی نیاز به فضای نسبتا بزرگتری جهت نگه داری تازه مواد غذایی دارند. این گونه یخچال فریزرها به خاطر جدا بودن. دو دستگاه از هم نسبت به یخچال های ساید وزن کمتری داشته. و درنتیجه آن ها را راحت تر می توان حمل و نقل نمود. همچنین در صورت کوچک بودن .آشپزخانه و مواجه بودن با فضای کم به راحتی می توان آن ها را در دوقسمت متفاوت قرار داد.

این نوع یخچال فریزر با طراحی داخلی مناسب و امکان جا به جا کردن. طبقات فضایی مناسب جهت نگه داری هر گونه مواد غذایی با اندازه های مختلف را فراهم می کند. امروزه اغلب جنس طبقات و کشوهای درون یخچال را به صورت شفاف انتخاب می کنند. تا مدیریت و جا به جایی مواد غذایی راحت تر صورت گیرد.

از دیگر ویژگی های این یخچال فریزرها تعبیه آبسرد کن و یخساز بر روی درب یخچال و فریزر است. که به کاهش مصرف انرژی کمک شایانی می کند. الکترواستیل نیز سعی کرده است از این ویژگی برای محصولات خود استفاده نماید. تا کاربری راحت تر را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

بیشتر بخوانید : خرید یخچال امرسان | فروش یخچال امرسان

خرید یخچال الکترواستیل | فروش یخچال الکترواستیل

یخچال فریزر بالا یا پایین:

این دسته از انواع یخچال فریزرها یک دستگاه هستند. که اغلب به دو قسمت مساوی تقسیم شده، یک قسمت فریزر و قسمت دیگر یخچال می باشد. فریزر هم در قسمت بالا و هم در قسمت پایین قرار می گیرد. که با توجه به نوع مصرف خود می توانید فریزر بالا یا فریزر پایین را انتخاب نمایید.

الکترواستیل سعی کرده است با طراحی مناسب فضایی کافی برای نگه داری انواع مواد غذایی را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. ازجمله دیگر ویژگی های موجود در این نوع از محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود: لاستیک ضدباکتری دور درب یخچال، جریان هوای خنک در تمام بخش های یخچال، سیستم کاهش صدا و لرزش، سیستم سرد کننده سریع و …

بیشتر بخوانید : فروش یخچال فریزر | فروش یخچال ساید بای ساید | خرید یخچال فریزر دست دوم

یخچال های اداری-هتلی:

یکی از محصولات تولیدی الکترواستیل یخچال های کوچک و جمع و جور مناسب فضاهای کم مانند اداره، هتل، بیمارستان و … است. الکترواستیل سعی کرده است. با استفاده از دانش روز مصرف انرژی این دسته را کاهش داده. و به منظور بهینه سازی، آن را به سیستم جریان هوای خنک چندگانه، فیلتر بوگیر و ضدباکتری مجهز کرده است.

ویژگی های یخچال فریزر الکترواستیل

خرید یخچال فریزر الکترواستیل به انواع سیستم ها ، تکنولوژی ها ، فیلترهای تصفیه و لوازم جانبی کاربردی مجهز شده است. یکی از این قابلیت ها، دکمه های تنظیم دیجیتالی و پنل های لمسی می باشد. همچنین مصرف انرژی در مدل های جدیدتر یخچال الکترواستیل ، بهینه تر شده است.

فیلتر تصفیه آب

این فناوری آلودگی های آب را بدون حذف نمودن مواد معدنی آن از بین می برد. با وجود فیلتر آب ، دیگر شما نگران ناخالصی های آب نیستید ، چون این وسیله آب را تصفیه می کند. دقت داشته باشید. که وقتی رنگ فیلتر عوض میشود. (پس از حدود یکسال استفاده) زمان عوض کردن آن فرا رسیده است.

سیستم خنک کننده با یون سبز

در این تکنولوژی ، از مجرایی که دارای ماده کاتیکان است. و همچنین یون های سبز، برای ایجاد هوایی خنک، تازه و پاک در درون یخچال استفاده می کند. در این سیستم هوای تصفیه نشده درون یخچال الکترواستیل از مجرای کاتیکان عبور کرده، بوی بد و باکتری های موجود در آن زدوده می شود. هوای خنک پاک و خالص خروجی به همراه یون های سبز در جهات مختلف و در تمامی نقاط یخچال به طور یکسان پخش شده، سالم ماندن مواد غذایی و ماندگاری بیشتر آن ها را به همراه می آورند.

اگهی های خرید یخچال الکترواستیل ، فروش یخچال الکترواستیل در سایت شپینو

کمپرسور خطی

در این فناوری با کم کردن نقاط اصطکاک کمپرسور ، علاوه بر کاهش سر و صدا ، طول عمر کمپرسور نیز بیشتر میگردد. یخچال های دارای کمپرسور خطی، 30 درصد کمتر از یخچال هایی که دارای کمپرسورهای معمولی هستند. انرژی مصرف میکنند.

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید یخچال

لامپ های ال ای دی داخلی

این ال ای دی های کار شده در  خرید یخچال های الکترواستیل در مقایسه با دیگر لامپ ها، سهولت دید را برای مشاهده داخل یخچال فراهم می کند. یکی از ویژگی های این این لامپ ها کم مصرف بودن. آنهاست که گرمای کمتری را نیز تولید می کنند. و همچنین از طول عمر بالایی برخوردارند.

لاستیک دور درب ضد باکتری

bioshield یک عامل ضد باکتریایی است که از از تشکیل باکتری ها در فضای یخچال جلوگیری می کند.

کمپرسور خطی

یک فن آوری جدید است که نقاط اصطکاک را در کمپرسور های معمولی از 4 به یک کاهش داده که علاوه بر کاهش صدا باعث افزایش طول عمر کمپرسور نیز می شود. این فن آوری به صورت مستقیم کمپرسور را به موتور وصل کرده. و صدای کمتری را ایجاد می کند. این کمپرسور ها تا 30 درصد انرژی کمتری ایجاد می کنند.

پوشش آنتی باکتریال سیلور نانو

اکثر باکتری هایی که در فضا هستند میتوانند به راحتی به داخل یخچال نفوذ کنند .و باعث فاسد شدن مواد غذایی شوند. اما با وجود این فناوری آنتی باکتریال سیلور نانو، دیواره های داخلی یخچال میتوانند. تا 99.9% باکتری ها را از بین ببرند و تکثیر آنها جلوگیری کنند. و در نتیجه نگهداری و حفظ تازگی مواد غذایی را ممکن سازند.

بیشتر بخوانید : ثبت آگهی وسایل آشپزخانه

کمپرسور

کمپرسور یخچال خانگی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده‌است. که هر دو قسمت درون محفظه ای فولادی قرار دارند.

قسمت الکتریکی در اغلب یخچال‌های خانگی یک الکتروموتور از نوع آسنکرون می‌باشد که وظیفه به حرکت درآوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد. البته در سال‌های اخیر کمپرسورهای یخچال فریزرها هم تغییرات زیادی داشته‌اند؛ و قسمت الکتریکی آن اینورتری یا موتور خطی شده‌اند.

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال خانگی شامل یک سیلندر است .که پیستون آن توسط هستهٔ موتور الکتریکی به حرکت در می‌آید. حرکت رفت و برگشتی پیستون باعث ایجاد حالت مکش و دمیدن می‌شود؛ و البته در کمپرسورهای نوع خطی و نوع کمپرسور روتوری یا کمپرسور نوع اسکرال، میل لنگ دیگر وجود ندارد. مقدار مشخصی از روغنی که مخصوص این کار ساخته شده داخل پوسته وجود دارد. که وظیفه روانکاری و خنک‌کردن قسمت الکتریکی و مکانیکی را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید : ثبت آگهی فروش کالای دست دوم در تهران

گاز یخچال

در یخچال‌های اولیه از گاز آمونیاک (NH3) به عنوان گاز مبرد استفاده می‌شد، اما به علت عوارض ناگوار آن در برخورد با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلمینیوم، و نیز خاصیت انفجاری‌اش، و خطر خفگی ان برای انسان، رفته‌رفته از گاز فریون به جای آن استفاده گشت. در یخچال‌های رایج امروزی معمولاً از فریون ۱۲ با ترکیب CCl2F2 استفاده می‌شود که گازی بی‌بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی‌شود؛ همچنین فریون قابل اشتعال نیست. از معایب استفاده از فریون در یخچال‌ها می‌توان به حجم زیاد آن‌ها در مقایسه با آمونیاک، و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه‌ای اشاره کرد.

اگهی های خرید یخچال الکترواستیل ، فروش یخچال الکترواستیل در سایت شپینو

با توجه به این معایب تلاش‌هایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده. که گاز جدیدی به نام 134A و مبرد هیدروکربن R600 حاصل آن است.

در کولرهای گازی از فریون ۲۲ استفاده می‌شود که به علت دارا بودن هیدروژن، اثر تخریبی آن در لایهٔ اوزون به مراتب کمتر از فریون‌های ۱۱ و ۱۲ است.

بعد از کار با گازهای R134 و R12، مشکلاتی مانند راندمان پایین، قیمت بالا، مقدار زیاد مورد استفاده در مسیر برودتی یخچال و غیره باعث شد.

گاز ارزان و خطرناک R600 (ایزوبوتان) با راندمان بالا جایگزین گاز قبل بشود؛ و برای کولر گازی‌ها به جای R22، از گاز R410 , R407 استفاده مکنند.

مبردهای یخچال و کولر گازی به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند از نظر ترکیب مولکولی. گازهای قدیمی مثل R12,R22,R134 همگی از یک نوع مولکول هستند؛

ولی گازهای جدید مثل R600,R410,R436,R407 همگی از چند نوع گاز تشکیل شده‌اند و موقع شارژ گاز باید به صورت مایع شارژ شوند تا میزان ورودی به یخچال فریزر یا کولر گازی متعادل باشد.

بیشتر بخوانید : با خرید لوازم دست دوم اون چیزی که فکرشم نمیکردی بخر!!

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *