شپینو
شپینو
برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم ، خرید خانه در تهران و شهرهای ایران

برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم

خرید آپارتمان یا ملک یکی از تصمیمات اساسی و مهم است که معمولا هر شخص یا خانواده ای در طول زندگی خود می گیرد. برای خرید آپارتمان لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید و به نکاتی توجه کنید.

اگر می خواهید اقدام به فروش فوری آپارتمان و خانه خود کنید حتما بخوانید: 9 راه برای فروش فوری خانه

اگر قصد دارید در کلان شهرها و شهرهای بزرگ مثل تهران اقدام به خرید خانه کنید و تجربه چندانی در زمینه خرید خانه ندارید، می توانید با افراد کارشناس در زمینه امور املاک مشورت نمایید. خرید خانه و خرید آپارتمان در تهران بدون کسب اطلاعات کافی و لازم در زمینه امور املاک و مسکن وبدون مشورت با کارشناس ملکی ممکن است ریسک بزرگی به شمار آید، چون شما پس از مدت زمان زیادی توانسته اید پول خرید خانه را جمع آوری کنید و باید با این پولی که دارید بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و اقدام درستی انجام دهید. در این مقاله قصد داریم که راهنمای خرید خانه در تهران و اینکه برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم را برای شما شرح دهیم.

در مورد خرید خانه و آپارتمان در تهران بیشتر بدانید: خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

در بازار املاک و معاملات کسانی هستند که ممکن است به اصطلاح پول شما را بالا بکشند. افراد سودجویی که دنبال کلاهبرداری از افراد ناآگاه و بدون تجربه در زمینه معاملات و املاک هستند، آپارتمانی به شما تحویل می دهند که پر از دردسر می باشد و خسارات جبران ناپذیری به شما می زنند.

برای خرید خانه نوساز در تهران بخوانید : خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

ثبت رایگان آگهی در شپینو

لذا بهتر است فاکتورهایی را در هنگام خرید آپارتمان در تهران و یا کلان شهرهایی مانند تهران مدنظر خود قرار دهید. این فاکتورها مستقیما بر قیمت خانه و آپارتمان و امنیت و آرامش و آسایش شما تاثیر می گذارند.

قبل از اجاره خانه د رتهران حتما بخوانید : اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه

نکات مهم در خرید آپارتمان

بررسی منطقه در خرید آپارتمان در تهران از نظر جغرافیایی

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای خرید آپارتمان در تهران باید بررسی شود این است که آپارتمان در چه منطقه ای از شهر قرار دارد. هر منطقه ای از شهر تهران مزایا و معایبی دارد که ابتدا باید اولویت های خود را مشخص کنید و براساس نیاز ها و شرایطی که دارید منطقه موردنظر خود را انتخاب کنید سپس برای خرید آپارتمان اقدام نمایید.

رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه

البته یکی از عوامل انتخاب منطقه زندگی ، به میزان بودجه ای که برای خرید آپارتمان اختصاص داده اید وابسته است و باید حدود قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران را جستجو و تحقیق کنید تا بتوانید متناسب با بودجه خود خانه مناسبی را در محله مناسب و دلخواه انتخاب کنید.

اگر قصد فروش لوازم خانه خود را دارید بخوانید : فروش لوازم خانه و نکات مهم آن

برای اینکه با چالش های در زمینه تفاوت قیمت خانه در مناطق مختلف تهران مواجه نشوید می توانید از کارشناس املاک مشاوره بگیرید یا از طریق سایت های آگهی خرید و فروش خانه با اعمال فیلتر های مختلف خانه موردنظر در منطقه موردنظر را پیدا کنید و با یک تماس از قیمت آن منطقه اطلاع پیدا کنید.

بررسی امکانات خدماتی و رفاهی هنگام خرید آپارتمان در تهران

نکات مهم در فروش خودرو و ماشین دست دوم : در فروش خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟

بعد از تصمیم گیری در مورد منطقه آپارتمان نکته بعدی این است که منطقه را از نظر وجود مراکز و مکان های رفاهی و خدماتی از قبیل مدرسه ، بیمارستان و درمانگاه ، داروخانه ، بانک ، فروشگاه های موادغذایی ، مراکز خرید و … بررسی کنید. اگر در خانه فرد تحت مراقبت پزشکی و یا حساس به آلودگی و سرو صدا دارید بهتر است در نزدیکی خانه اتوبان یا مناطق پر رفت و آمد و منطقه ای که آلودگی صوتی زیادی دارد نباشد تا آسایش شما برهم نخورد. همچنین در ساعات اوج ترافیک میزان ازدحام و شلوغی در اطراف خانه را بررسی کنید.

با خرید لوازم دست دوم اون چیزی که فکرشم نمیکردی بخر!!

همچینین اگر شما از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد به محل کار خود استفاده می کنید بهتر است میزان دسترسی به آن ها را بررسی کنید و همچنین فاصله محل کار تا خانه را ارزیابی کنید. اگر برای رفت و آمد از خودروی شخصی استفاده می کنید منطقه را از نظر طرح ترافیک نیز بررسی کنید. اهمیت این موضوع پس از مدتی که بنا بر هر مسئله ای پیش می آید مشخص می شود.

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید

بررسی میزان آلودگی آب و هوای منطقه در هنگام خرید خانه در تهران

آلودگی هوا در کلان شهرها و شهرهای بزرگ مخصوصا تهران یک مشکل بزرگ است که ممکن است میزان کم و زیاد آن در هر منطقه ای از شهر متفاوت باشد که بستگی به میزان جمعیت ساکن در آن منطقه دارد. اگر در یکی از اعضای خانواده فردی که مشکل تنفسی یا حساسیت دارد یا از شدت آلودگی سردرد می گیرد بهتر است محلی را برای خرید آپارتمان در تهران انتخاب کنید که حداقل میزان آلودگی را داشته باشد.

سهولت در رفت و آمد به خانه و آپارتمان

اگر شما از جمله افرادی هستید که زیاد با ماشین و خودروی شخصی خود رفت و آمد می کنید باید به این نکته که آپارتمان در خیابان های یک طرفه و یا کوچه بن بست یا باریک و عرض کم و یا مناطقی که اکثر ادارات و مراکز تجاری و اداری در آن قرار دارند و در ساعاتی ترافیک سنگین دارند وجود نداشته باشد، دقت کنید.

در مورد گوشی هوشمند هواوی بخوانید : ارزانترین گوشی هواوی

میزان نظم و آرامش آپارتمان و بررسی همسایه ها

هنگام خرید آپارتمان در تهران یکی از مسائلی که افراد باید مورد بررسی قرار دهند، اهالی محل و مخصوصا ساکنین آپارتمان تا چه میزان بافرهنگ و اصیل هستند و با سطح عقاید و فرهنگ ما سازگار هستند. آیا فرهنگ آپارتمان نشینی دارند یا نه؟ درست است که فضای داخل آپارتمان اختیاری است و هر کس مطابق نظر و سلیقه خود می تواند رفتار کند ولی از نظر مشاعات یا موارد مشترک مثل فضای پارکینگ یا راه پله ها و آسانسور و… افراد ساکن در آپارتمان باید مورد توجه قرار گیرند.

بیشتر بدانید : راهنمای خرید گوشی دست دوم

هر چه تعداد واحدهای آپارتمان و تعداد واحدهای در یک طبقه کمتر باشد بهتر است. پس در صورت امکان همسایه ها و کسانی که در مجاورت واحد موردنظر شما هستند را شناسایی کنید تا از دردسرهای بعدی جلوگیری کنید و بتوانید با آسایش در آن جا زندگی کنید.

امتیازات آپارتمان تفکیک شده

امتیازات آپارتمان یکی دیگر از نکاتی است که باید هنگام خرید آپارتمان در تهران مورد توجه قرار گیرد. تمامی امتیازات آپارتمان اعم از آب واحد، برق آپارتمان ، گاز آپارتمان و… باید از هم جدا و تفکیک شده باشند. در غیر این صورت ممکن است مشکلات زیادی در هنگام حساب و کتاب برای رداخت قبوض به وجود آید.

چگونه آگهی املاک ثبت کنیم : ثبت آگهی املاک

سال ساخت آپارتمان

هنگام خرید آپارتمان در تهارن به سال ساخت اهمیت دهید. عددی که به عنوان سال ساخت در سند یا پایانکار یک آپارتمان نوشته شده ممکن است واقعی نباشد، چون احتمال دارد مدت زمان زیادی پس از ساخت ملک سند یا پایانکار را گرفته باشد. اگر قصد سرمایه گذاری و ساخت خانه کلنگی یا سال ساخت بسیار زیاد را ندارید از خرید خانه کلنگی صرف نظر کنید.

ما برای فروش لپ تاپ استوک در خدمت شما هستیم. برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید.

نورگیر بودن آپارتمان

سعی کنید برای خرید آپارتمان در تهران یکی از اولین معیارهای خرید خانه را نورگیر بودن ساختمان قرار دهید. در خانه های آپارتمانی در شهری مثل تهران تاریک بودن فضای نشیمن و پذیرایی یا آشپزخانه اصلا جالب نیست و باعث دلگیر شدن خانه می شود. علاوه بر آن بر هزینه برق مصرفی نیز تاثیر می گذارد و مجبور هستید در طی روز از برق برای روشنایی فضا استفاده کنید.

قرار نگرفتن محل آپارتمان روی گسل

باید استحکام ساختمان و رعایت استانداردهای ایمنی و لازم در ساخت و ساز را بررسی کنید. در تهران بررسی این مسئله که ساختمان در مجاورت یا روی گسل نباشد بسیار مسئله مهمی است.

اثر تبلیغات در جذب مشتری : تبلیغات در جذب مشتری چگونه تاثیر میگذارد؟

بررسی سیستم گرمایشی خانه قبل از خرید آپارتمان در تهران

امروزه اکثر خانه ها برای سیستم گرمایشی از پکیج ها و شوفاژها استفاده می کنند ولی هنوز هم خانه هایی وجود دارند که از موتورخانه ها به عنوان سیستم گرمایشی استفاده می کنند. حتما قبل از خرید خانه سیستم گرمایشی را تست و امتحان کنید که سالم باشد و فرسودگی و خرابی آن دردسرساز نشود. چون در فصل های سرد سال ممکن است آسیب زیادی وارد کند و تعمیر سیستم گرمایشی هزینه زیادی برای شما به بار آورد.

بیشتر بدانید : مقایسه گوشی گلکسی J6 پلاس سامسونگ با گلکسی A20 سامسونگ

نکات مربوط به معامله خانه

دریافت کد رهگیری از بنگاه معاملاتی هنگام خرید آپارتمان در تهران

در هنگام خرید آپارتمان در تهران یا شهرهای دیگر ایران حتما دقت کنید از بنگاه معملاتی کد رهگیری دریافت کنید. کد رهگیری خرید خانه باعث می شود شخص فروشنده نتواند واحد آپارتمان را به شخص دیگری بفروشد یا واگذار کند.

حتما بخوانید : مشخصات گوشی گلکسی j6 پلاس سامسونگ

نکات مربوط به معامله خانه ، دریافت کد رهگیری از بنگاه معاملاتی هنگام خرید آپارتمان در تهران

هزینه های جانبی خرید آپارتمان

زمانی که شما آپارتمان یا خانه ای را می خرید باید در هنگام محاسبه هزینه برای خرید آپارتمان علاوه بر خود هزینه آپارتمان به هزینه های جانبی نیز دقت داشته باشید. هزینه های احتمال مانند:

حتما بخوانید : خرید اینترنتی گوشی ارزان

 • هزینه ثبت سند
 • هزینه پایان کار
 • هزینه مالیات و عوارض ساختمان
 • هزینه کمیسیون بنگاه معاملات براساس متراژ خانه
 • هزینه دفتر ثبت اسناد

رویت سند و تطابق آن هنگام خرید آپارتمان در تهران

توجه داشته باشید قبل از خرید آپارتمان در تهران سند را با مشخصات و حدود اربعه آپارتمان تطبیق دهید و در مورد هرگونه تفاوت کنجکاو باشید و از فروشنده پرس و جو کنید و در رودروایسی با فروشنده قرار نگیرید. همچنین مشخصات هویتی فروشنده را با مالک سند مقایسه نمایید و با اصل مدارک تطابق دهید و اگر شخص فروشنده از طرف مالک اصلی وکالت دارد حتما بررسی کنید که این وکالت از نوع وکالت فروش باشد و بعلاوه تاریخ وکالت منقضی نشده باشد و هنوز اعتبار داشته باشد.

حتما بخوانید : ثبت اگهی در کرج | نیازمندیهای رایگان کرج | ثبت اگهی در البرز | اگهی استخدام در کرج 

بدون شک موارد مهم برای خرید آپارتمان در تهران به همین تعداد محدود نمی‌شوند و ممکن است در مناطق مختلف مسائل کوچک و بزرگ زیادی بر روی تصمیم شما اثرگذار باشند. در ادامه مهم‌ترین مسائل مطرح برای خرید آپارتمان را بررسی می‌کنیم:

 • قرارگرفتن آپارتمان در کنار خیابان‌ و اتوبان باعث آلودگی صوتی و آلودگی هوا می‌شود.
 • بررسی میزان دسترس‌پذیر بودن مکان‌های خدماتی و فروشگاهی
 • در هر طبقه از آپارتمان بهتر است درهای ورودی روبروی هم و مزاحم نباشند.
 • اهمیت کیفیت ساخت آسانسور و راه‌پله‌ها و ساخت آپارتمان
 • محل قرارگیری پارکینگ و انباری و میزان فضای اختصاص داده شده به آن‌ها
 • انتخاب طبقات میانی برای سکونت
 • جدا بودن امتیازات آب، برق و گاز را مدنظر قرار داده و ایمنی انشعابات را کنترل کنید.
 • استحکام و زیبایی نمای آپارتمان
 • میزان نورگیر بودن آپارتمان
 • اهمیت عایق‌های صدا، رطوبت و حرارتی در آپارتمان‌ها
 • قدرالسهم زمین آپارتمان یکی از نکته‌های خرید است که اهمیت بسیاری در خرید آپارتمان در تهران دارد.
 • روشن بودن مراحل پرداخت پول به فروشنده

برای ثبت اگهی استخدام بیشتر بدانید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت شپینو کلیک کنید.

نکاتی در مورد معامله ملک در شرایط کرونا

نکاتی در مورد معامله ملک در شرایط کرونا

ثبت آگهی ملک یا خرید و فروش ملک در شرایط کرونا : با آمدن کرونا صاحبان املاک بیشتر به فکر سلامتی خود و خانواده شان …

بیشتر بخوانید →
نظافت ساختمان

نظافت ساختمان | نظافت ساختمان اداری | نظافت راه پله

تمام آگهی های نظافت منزل نظافت ساختمان , نظافت ساختمان اداری و نظافت راه پله در خدمت شما هستیم. قطعا یکی از مهم ترین امورنظافتی …

بیشتر بخوانید →
تکنیک های فروش املاک

تکنیک های فروش املاک

اگهی های املاک سایت شپینو شپینو  با تکنیک های فروش املاک در خدمت شما می باشد تکنیک های فروش املاک چطور آگهی بنویسیم که تماس های بیشتری داشته …

بیشتر بخوانید →
دکوری منزل

ایده های دکوری شیک و مدرن برای تزیین منزل

ایده های دکوری شیک و مدرن برای تزیین منزل ثبت اگهی می‌توانیم با انتخاب بهترین وسایل به سلیقه خودمان، دکوراسیون خانه خود خاص کنیم. در …

بیشتر بخوانید →
آگهی فروش ویلا

آگهی فروش ویلا

شپینو با آگهی فروش ویلا در خدمت شماست. آگهی فروش ویلا ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود. که در تعریف امروزه از چهار طرف به …

بیشتر بخوانید →
اجاره ملک اداری

اجاره ملک اداری

ثبت اگهی در اینجا قصد داریم اجاره ملک اداری ، اجاره ملک در تهران و اجاره ملک تجاری در تهران توضیح دهیم.کلان‌شهر تهران به ۲۲ …

بیشتر بخوانید →
نکات مهم خرید و اجاره مسکن

نکات مهم خرید و اجاره مسکن

اگهی های املاک سایت شپینو نکات مهم خرید و اجاره مسکن در سایت شپینو چگونه آگهی املاک ثبت کنیم : ثبت آگهی املاک در مجاروت اتوبان …

بیشتر بخوانید →
اجاره ملک و رهن آپارتمان

اجاره ملک و رهن آپارتمان

اگهی های املاک سایت شپینو آگهی رهن و اجاره ملک و آپارتمان و خانه نوساز و چندسال ساخت ارزان در تهران .و کلیه نواحی شمال …

بیشتر بخوانید →
وسایل و لوازم تزیینی منزل

لوازم تزیینی منزل

اگهی های لوازم منزل شپینو ثبت آگهی برای فروش لوازم تزئینی و دکوری منزل در خانه به صورت دست دوم کارکرده یا نو یکی از …

بیشتر بخوانید →
لوازم منزل

لوازم منزل

اگهی های لوازم منزل شپینو ما برای لوازم منزل, وسایل تزیینی منزل, لوازم تزیینی خانه, لوازم دکوری منزل, وسایل دکوری منزل در خدمت شما هستیم. …

بیشتر بخوانید →
اسباب کشی در دوران کرونا

اسباب کشی در دوران کرونا

ثبت اگهی اسباب کشی در دوران کرونا معضلی جهانی است که اکثر افراد در این دوران با آن مواجه می شوند. بهترین راه حل برای …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان قم

ثبت آگهی آپارتمان در قم

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در قم یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در مشهد

ثبت آگهی آپارتمان در مشهد

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در مشهد یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در تبریز

ثبت آگهی آپارتمان در تبریز

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در تبریز یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در اراک

ثبت آگهی آپارتمان در اراک

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در اراک یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در اصفهان

ثبت آگهی آپارتمان در اصفهان

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در اصفهان یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در شیراز

ثبت آگهی آپارتمان در شیراز

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در شیراز یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در کرج

ثبت آگهی آپارتمان در کرج

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در کرج یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی آپارتمان در تهران

ثبت آگهی آپارتمان در تهران

اگهی های املاک سایت شپینو ثبت آگهی آپارتمان در تهران یکی از راه های کاربردی برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان در …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در مازندران

ثبت آگهی ملک در مازندران | ثبت آگهی ملک مازندران

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در مازندران زیاد است. راه های زیادی برای …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در رشت و گیلان

ثبت آگهی ملک در رشت | ثبت آگهی ملک رشت

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در گیلان و رشت زیاد است. راه های …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در قزوین

ثبت آگهی ملک در قزوین | ثبت آگهی قزوین

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در قزوین زیاد است. راه های زیادی برای …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در کرج و البرز

ثبت آگهی ملک در کرج | ثبت آگهی کرج

اگهی های املاک سایت شپینو خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در البرز و کرج بالا است. راه های زیادی …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در اصفهان

ثبت آگهی ملک در اصفهان | ثبت اگهی ملک اصفهان

اگهی های املاک سایت شپینو همین حالا برای ثبت آگهی ملک در اصفهان اقدام نمایید. و ثبت آگهی ملک در اصفهان خدمت دیگری از ماست. و  …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در شیراز

ثبت آگهی ملک در شیراز

اگهی های املاک سایت شپینو شیراز از شهرهای بزرگ ایران است. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین یا مغازه در شیراز نیز …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در مشهد

ثبت آگهی ملک در سراسر ایران | ثبت آگهی ملک در مشهد و…

اگهی های املاک سایت شپینو مشهد از شهرهای بزرگ ایران است که جمعیت زیادی دارد. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در تبریز

ثبت آگهی ملک در تبریز |ثبت اگهی ملک تبریز

اگهی های املاک سایت شپینو تبریز از شهرهای بزرگ ایران است که جمعیت زیادی دارد. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی ملک در تهران

ثبت آگهی ملک در تهران | ثبت اگهی ملک تهران

اگهی های املاک سایت شپینو تهران از شهرهای بزرگ ایران است که جمعیت زیادی دارد. خرید و فروش ملک یا خانه و آپارتمان یا زمین …

بیشتر بخوانید →
خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی نو و دست دوم

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی نو و دست دوم: این روزها بازار خرید ماشین ظرفشویی بسیار داغ است و بیشتر افراد به دنبال خرید یک ماشین …

بیشتر بخوانید →
خرید ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی دست دوم و نو – راهنمای خرید

اگهی های فروش ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسیله های برقی مورد استفاده در منزل قطعا ماشین لباسشویی است. با خرید لوازم دست دوم اون …

بیشتر بخوانید →
خرید مبلمان

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید

خرید مبلمان دست دوم و نکاتی که باید بدانید: زمانی که برای اولین بار به منزلی می روید نخستین چیزی که توجهتان را جلب میکند …

بیشتر بخوانید →
رهن کامل خانه

رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه

ثبت اگهی املاک رهن کامل خانه و مزایا و معایب رهن خانه خرید خانه و صاحبخانه شدن شاید بزرگترین رویا و آرزوی هر فردی در …

بیشتر بخوانید →
پرداخت پول در معامله ی ملک

نحوه ی پرداخت پول و ثمن معامله در معاملات ملکی

اگهی های املاک نحوه ی پرداخت پول و ثمن معامله در معاملات ملکی: می توان گفت معاملات ملک با این که حس خیلی خوبی دارد …

بیشتر بخوانید →
خرید خانه نوساز

خرید خانه نوساز در تهران و راهنمای خرید

خرید خانه نوساز هیجان زیادی دارد و به خاطر نو و تمیز بودن طرفداران زیادی دارد. خرید خانه نوساز یک انتخاب درست و هوشمندانه ای …

بیشتر بخوانید →
اجاره خانه

اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه

اجاره خانه در تهران و نکات قابل توجه در اجاره خانه اجاره خانه یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها می باشد. هنگامی که فصل …

بیشتر بخوانید →
ثبت آگهی املاک

ثبت آگهی املاک | ثبت آگهی ملک

اگهی های املاک سایت شپینو در چند سال گذشته که دنیای اینترنت محدودتر بود برای فروش خانه و املاک خود در آگهی های روزنامه همشهری …

بیشتر بخوانید →
خرید ویلا

خرید ویلا در شمال و راهنمای خرید

اگهی های املاک سایت شپینو خرید ویلا در شمال و راهنمای خرید در دنیای امروز که همه چیز ماشینی شده است و آپارتمان ها و …

بیشتر بخوانید →

خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه

اگهی های املاک سایت شپینو خرید خانه در تهران و راهنمای خرید خانه یکی از زمان هایی که بازار ملک و املاک اصطلاحا به راه …

بیشتر بخوانید →
9 راه برای فروش فوری خانه ، فروش فوری منزل ، فروش خانه

9 راه برای فروش فوری خانه

اگهی های املاک سایت شپینو فروش فوری خانه فروش فوری خانه مسئله ای است که اصولی باید با آن برخورد کنید. شاید برای شما هم …

بیشتر بخوانید →
خرید لوازم دست دوم ، چه لوازمی را دست دوم بخریم ، اصول بهداشتی در خرید لوازم دست دوم

با خرید لوازم دست دوم اون چیزی که فکرشم نمیکردی بخر!!

اگهی های لوازم منزل اگر شما برای اولین بار است که اقدام به خرید لوازم دست دوم می کنید شاید با خود فکر می کنید …

بیشتر بخوانید →
برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم ، خرید خانه در تهران و شهرهای ایران

برای خرید آپارتمان در تهران به چه نکاتی توجه کنیم

اگهی های املاک سایت شپینو خرید آپارتمان یا ملک یکی از تصمیمات اساسی و مهم است که معمولا هر شخص یا خانواده ای در طول …

بیشتر بخوانید →
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *